Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár centi híján 2 méteresként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár centi híján 2 méteresként miért inkább a törpe lányok vonzódnak hozzám, az átlag magasságúak vagy magasak miért kevésbé?

Figyelt kérdés

Amúgy nincs akkora gondom az ismerkedéssel, nem is csak pici barátnőim voltak még, de azt vettem észre inkább ez a 155-165 körüli kategória, akiknek nagyon gyakran és sokaknak bejövök, az átlagosaknak (170) vagy magasaknak (175-180-) kevésbé ahhoz képest.


Nekem legjobban ha magasság alapján nézzük a magas nők tetszenek, a kb. 175 és feletti kategória, de nyilván nem csak ez számít.


2023. máj. 2. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom mert piciként nagy hatással lehet hogy annyival nagyobb vagy nála. Magasabbként meg kevésbé van ez jelen
2023. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég fura, nekem a 170-175 cm magas barátnőim mindig az ilyen magas pasikért vesztek meg, én a 156 cm magasságommal már 185 felettivel se nagyon jönnék össze. Milyen helyeken ismerkedsz?
2023. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Rád nézve gáz, hogy képes vagy össze jönni 2 méteresként 155centis lánnyal.

Gondolom mindegy, csak legyen valaki.

Szépen nézhettetek ki.

2023. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2. Én azt látom (magam számára sajnos) inkább az utcán, hogy a magas nőknek általában velük közel egy magas párjuk van. 175-180 cm-es csaj és 180-185 cm-es pasija van.


3. Nem voltam soha 155 cm-es lánnyal, kapcsolatom 165 cm-essel volt, szexelni talán 157-158 centissel voltam valaha, aki a legalacsonyabb volt.

2023. máj. 2. 10:21
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Tudományosan nézve az állatvilágban a majmoknál például a tetvészkedés könnyebb a hímnek.

Az emberi oldalról meg a "furulyához" a nőnek nem kell térdelnie:)


Valóság meg az, hogy az ilyen törpéknek a nagy számít a külvilág felé..., ha bedobnád csóró és munkaképtelen vagy eltartós már össze is mennél a szemükben:D

2023. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Én 156 centi vagyok, a férjem pedig 185. Nem feltétlenül azért választottam, mert magas, de nekem egyszerűen jó érzés egy olyan férfi mellett sétàlni, aki biztonságot ad számomra. A legtöbb nőnek imponál a magas pasi, férfit meg inkább az ellenkezőjéről hallottam panaszkodni.
2023. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

A törpe jelzőt kihagyhattad volna, magas emberekre se ildomos azt mondani, hogy zsiráf, vagy túlsúlyosra, hogy tehén, malac stb.


Kérdező, ez nem így megy, hogyha vki tök magas nőként, akkor kötelező még nála is mondjuk 20 centivel magasabb párt választania. Eleve nem is biztos, hogy van ilyen a környezetében, de ha van is, más dolgok miatt lehet nyerőbb egy kb. vele azonos magasságú/alacsonyabb férfi, vagy lehet az illető nőnek eleve lényegtelen a testmagasság. Keresgélj, amíg nem találsz megfelelőt, de más is hadd válasszon már olyan szempontok szerint partnert, ahogy akar!

2023. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
#7 van itt 1-2 frusztrált magas nő, aki minden ilyen kérdés alatt elkezdi törpézni az alacsonyakat. Nyilván mert irigyek, hogy nekünk sokkal több pasi jut :D
2023. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert azok komplexusosak, mint a qrvaisten.


A magasabb nőknek az a fontos, hogy legalább egymagas legyél, nem annyira kitüntetett a szerepe a magasságnak. A pincsiknek meg ez a fétise.

2023. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#8, 174cm-es nő vagyok, szó szerint soha nem okozott gondot vagy nem volt akadály a magasságom, ha egy férfinak tetszel, akkor nem fogja a magasságod kiábrándítani.

Rád nézve viszont hatalmas szégyen hogy nő létedre a saját nemedet akarod lehúzni, csak hogy tetszelegj a férfiaknak.

Több millió férfi van, akiknek az alacsony nők az esetei, és szintén több millió férfi, akiknek a magasak, jut elég mindenkinek szerintem:)

2023. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!