Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik társkeresőkön kiírják, hogy nekik a háziállatuk az első?

Figyelt kérdés
Nem unszimpatikus kissé?

2023. máj. 4. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
Egy pszichológust szívesen fizetek neki ha amúgy érzek benne elég potenciált.
2023. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Nos, az állataimat egy életre vállaltam. Én neveltem őket, én szabom meg, hogy nekik mit lehet, és mit nem. Jó előre tisztázni, hogy senki kedvéért nem fogok velük másképp bánni, csomagban vannak velem. Végtelenül buta felfogás, hogy az állat mögött második lenne a párom. Ez két teljesen más dolog, másképp szeretem őket, és egy férfit. Ugyan annyira, nincs sorrend, csak másképp.
2023. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
9-es. Naja, csakhogy a szavaknak jelentesuk is van. Ebben az esetben egy szelsoseges kifejezest hasznalnak a preferenciaik jelolesere. A szelsoseg pedig mindig rossz. Csinalhattok ugy, hogy nem akarjatok erteni, amit a kerdezo a kerdesben feltett, te eppen el akarod relativizalni a tultolt megfogalmazast, de en ertem mire gondol a kerdezo, es igazat is adok neki. A szellemi lustasag, amit egyesek az ilyen lozungokkal fejeznek ki, amugy is egy visszatetszo dolog. Meg lehet fogalmazni maskepp is, hogy a haziallat nem alku targya. Mondom ezt ugy, hogy vannak macskaink, es semmikepp nem elozik be a tarsunkat, es meg sem fordulna a fejunkben, hogy ilyen szituacio egyaltalan letezhet. En lapozni szoktam azoknal, akik onallo gondolatok helyett, masoktol vett gondolatokkal, idezetekkel, meg lozung szintejre sullyesztett szolasokkal kommunikalnak. Sulyos kulturalis hianyossagokra utal az ilyen.
2023. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki komoly kapcsolatot keres, ezt jó tisztázni.

Egyrészt nekem, mint kutyásnak (és én keményvonalas vagyok több nagytestű állattal, tenyésztek, versenyekre járok, stb) az életem meghatározó része, hogy kutyáim vannak.

Az, hogy a kutyáim az elsők egy erős kifejezés, ha valaki partnert keres, lehet ezt szebben is írni 😅 de amúgy igaz. Egy frissen megismert akárki kedvéért biztosisten, hogy nem válok meg tőlük, de még a házból sem fogom őket kitiltani. Mert nem, ha neked nem tetszik, nem egymást keressük. Illetve, ha már később együtt vagyunk, őszintén szeretem a másikat, akkor is lehetnek olyan esetek, hogy éjszaka sos ugrunk ki az ágyból és vezetek 100km-t mert beteg lett és ott az első ügyeletes doki... 🤷‍♀️ vagy ha bármi bajuk van, borul az életünk, mert dokihoz járkálok, elköltök százezreket, és mondjuk ugrik arra az évre a nyaralásom (true story). Ez ezzel jár, ezt jelenti valójában, hogy a kutyám az első.

Masik oldalról neked is lehet egy red flag, hogy nem az illetőt keresed. Illetve néhány sor beszélgetés után azért kiderülhet, hogy mennyire kompromisszumkész az állata kapcsán (a macska a tányéromban nekem is sok lenne, nálunk nincs pl kutya a konyhában).

Amikor még párt kerestem, volt aki számon kérte rajtam, hogy minek vannak a kutyák a házban? Öööizé bocsi, a saját házamban? 🖕 Egy másik már eljutott a randiig, aztán elköszönésnél megjegyezte, hogy kutyaszagú az autóm 🤣 Mire számítottál édesöcsém?

Aztán találkoztam a mostani férjemmel, megszerette a kutyáimat, zokszó nélkül, sőt aggódva segít, ha beteg valaki, és időnként kitakarítja a kocsimat 😅 ❤

2023. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

#14

Azokat én is imádom, akik finoman próbálnak rávezetni, hogy a 3 kg-s kutyámat márpedig a kertben is lehetne tartani (haha, persze). Mert ő úgy nőtt fel, hogy a szülei nem engedték be a kutyát a házba. Öö, oké, de leszarom? Azok a te szüleid, ez meg az én kutyám és ott tartom, ahol én akarom. Viszlát😆

2023. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Lyó emberek.
2023. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerették az emberek régen is az állatokat, de a helyén kezelték őket.

Kutyának/macskának a szobában nincs helye, az ágyban meg főleg nem.

Ez az igazság, akárhogy is nem tetszik a háziállat mániásoknak.

2023. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, szerintem mindenki döntse el maga, mit kezd a saját ágyával és lakterével.
2023. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%

#18


Akkor nyugodtan fetrengjél kutya/macska szőrben, én biztos nem fogok.

Egészségedre.

2023. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem eleve az az unszimpatikus, amikor valaki erőltetett sorrendeket állít fel. Nem is lehet szerintem ilyen egyértelmű, kisarkított módon sorrendet felállítani. Nekem is van kutyám. De eszembe nem jutott volna azon agyalni, hogy na, akkor ő most hol áll a sorban? Hanem egyszerűen csak próbálom ésszerűen kezelni a helyzetet. Nyilván ha a barátnőmnek az lett volna a feltétele, hogy akkor jön össze velem, ha likvidálom a kutyát, akkor abból nem lett volna kapcsolat. De olyan sincs, hogy bármiben hátrányosan kezelném, vagy lenézném, értéktelenebbnek, "másodrangúnak" tartanám a barátnőmet. Két teljesen más kategória egy háziállat, meg egy társ.
2023. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!