Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik társkeresőkön kiírják, hogy nekik a háziállatuk az első?

Figyelt kérdés
Nem unszimpatikus kissé?

2023. máj. 4. 12:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk vaan, de akkor nem feltétlen várjanak kapcsolatot mással, vagy csak olyannal, aki ugyanilyen megszállot állatmániás.
2023. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem unszimpatikus. Aki nem tudja ezt a "szerinted erős" kifejezést értelmezni, az görgessen tovább, vagy húzza balra, vagy nem tudom mi a szokás.

Próbálok példákat mondani arra, hogy nekem mit jelentene az "állatom az első" kijelentés.

Megismerek valakit. Randira kerül a sor. Közölni fogom az illetővel, hogy lehetőleg olyan helyszínt válasszunk, lehet ez séta, étterem, kávézó, ahová kutyával is lehet érkezni. Ha így nem akar találkozni, akkor elköszönünk.

Nem alszom a kutyámmal egy ágyban, de benti kutya, lakásban van. Ha lenne kertem sem élne kint.

Naponta többször vinnem kell sétálni-néha csak egy 10 perces pisis sétára, de megfelelő időközönként van ilyen elfoglaltságom.

Azzal, hogy magamhoz vettem (nem tervezett, hanem talált kutya) döntést kellett hoznom, hogy gondoskodom-e róla élete végéig, vagy sem. Velem maradt és nem született meg még az a férfi, aki miatt megválnék tőle. Mert úgy akarjon bárki találkozni velem, hogy a kutyám a csomag része, nem egy opció.

Ez nem zárja ki, hogy egy embert is szeressek. Csak azt úgy fogom szeretni, mint egy embert.

A hosszú magyarázat csak azért van, hogy hátha így érthető a lényeg.

De egy szó, mint száz. Ha bekopogtatna a királyfi a fehér paripán és azt mondaná, hogy válasszak. Vagy a kutya, vagy ő. Akkor csak annyit mondanék, hogy gyorsan szálljon vissza a lóra és húzzon a pitsába.

2023. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem csak annyi erről a véleményem, hogy panelban lakom és nem tartanék semmilyen kutyát ilyen lakásban. Macskát esetleg talán, de azt is inkább kertes házban. Ami biztos, hogy nem jönnék össze olyan nővel, aki panelban tart kutyát, főleg aki együtt is alszik vele. Sajnos komoly por allergiám is van, így hetente takarítom a lakást! De szerintem emeletes panel lakásba nem való kutya. Viszont aki kertes házban tart kutyát, azt teljesen megértem, az nem zavar. Továbbá akinek van az jól tudja, hogy sok idő, energia és pénz is kell egy háziállatra, aki pedig sokat dolgozik, (3 műszakban) mint én és esetleg teljesen más hobbija van, annak ez idő hiányában nem fér bele. Egyébként első randin érdemes az ilyet tisztázni.
2023. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem, megmondom őszintén. Ilyen egy felelős állattartó - felelősséget vállal a háziállatáért. Aki nem így gondolja, annak ne legyen.
dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!