Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38-40 éves férfiként ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38-40 éves férfiként ti milyen korosztályt állítotok be társkeresőn?

Figyelt kérdés

Én 29 vagyok nő es 32-40ig allitottam be a parametert.

Viszont azt latom, hogy a 38-40 eves pasik akikkel beszeltem folyton kapjak az új ismerősöket es a lányok ugy 22-23 evesnek látszanak. Ez kisse félelmetes is nekem, hogy ennyivel fiatalabb nővel is kezdenek.

Szerintetek igy en eselytelenebb vagyok? Mert oszinten erzekelem is, hogy nem olyan aktivak az ilyen ferfiak mintha az lenne bennuk, hogy na tudok en 23 evest is fogni magamnak akkor az jobb lesz.

Ti, hogy alltok a lanyokhoz ilyenkor? Szimpatikusabb, imponalobb az aki fiatalabb is? Azzal jobban osszejonnetek?


2023. máj. 8. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

10 év mínusz.


38 vagyok és 27-38 közé van belőve. (a 27 az lehet h holnap már 28 :))

2023. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

nekem 26 évestől 40-ig van beállítva.


Szóval úgy szeretném, ha a hölgyemény már kijárta volna az iskolákat és dolgozna....

2023. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Még nem vagyok annyi idő, de mindig a Legfiatalabb nőket fogom keresni. 30/F
2023. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 29 lennék, akkor 26-34 közé állítanám be.
2023. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha annyi lennék, nálad fiatalabbra állítanám. Veled sincs baj.
2023. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát igen, hiába mondogatják folyton, hogy a nők mennyivel felszínesebbek lettek, és az Instagram meg a társkeresők felfelé srófolták az igényeiket, és hogy mennyivel jobban voltak a régi szép idők. A férfiak dettó ugyanilyen felszínesek lettek, régen messze nem volt ez divat, hogy a 40-50 év közötti férfiak is a huszonéveseket hajkurásszák. Egy intelligens férfi mellé egy intelligens és érett, nagyjából korabeli nő dukálna (vagyis a hasonló alkatú és korú nők), de akik ezeket a huszonéves nőket hajkurásszák, totál nem érdekli őket a nő érzelmi-lelki érettségi szintje, csakis a külső. Pár évtizeddel ezelőtt még azért sokkal komolyabb, intellektuálisabb, tartalmasabb/összetettebb volt a férfitársadalom is, mint manapság. Plusz még azt is hozzá kell tennem, hogy a férfiak igényei ugyanúgy az egekben vannak, elég ránézni a szüleinkre, mennyi hasonló kaliberű pár volt a szüleink, nagyszüleink idejében (külsőleg), nagyrészt működött a "hasonló a hasonlóval" elv, ma meg a férfiak egyszerűen nem fogadják el a saját szintjüket sem korban, sem kinézetben, miközben megy a papolás a régi szép időkről. Érzelmi-lelki érettség, műveltség, ez ma már nem érték a 40-50-es (elvileg érett) férfiak számára, csak hogy fiatal pipi legyen, még ha butus és éretlen is. Szomorúnak tartom én is, hogy idáig süllyedtünk.

A nőket abból a szempontból nem kritizálom, hogy a nőkkel csak annyi történt, hogy ma már megtehetik ők is, hogy külső alapján IS szelektálnak, hiszen nekik is kell vonzalom a szexhez. Illetve úgy érzem, a nők általában sokkal inkább tisztában vannak a saját szintjükkel (sőt hajlamosabbak alulértékelni magukat), mint a férfiak, akik hajlamosabbak felülértékelni magukat nem feltétlenül külső tekintetében, hanem a szempontok összessége alapján. Erre példa, hogy hány és hány férfi szokta mondogatni, hogy a nők rosszul választanak, valójában ők lennének a tökéletes választás, a hűséges, rendes, de átlagos férfiak, akik emiatt szenvednek. Ez az iskolapéldája ennek a felülértékelésnek. A nők ezzel szemben vagy csendben maradnak, vagy inkább leértékelik magukat, inkább kezdik el saját magukat okolni, ha úgy érzik, nincs igény rájuk a férfiak részéről.


29F

2023. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó: Én is 29 éves férfi vagyok, de ez iszonyatosan white knight duma volt és nem értek egyet veled, ahogyan kinyaltad a nők seggét a válaszoddal. De le is írom mikkel nem értek egyet, aztán majd ha lesz időd remélem válaszolsz.

"Régen" is a fiatal nőket tartotta vonzónak leginkább a legtöbb akármilyen korú férfi, csak akkor "régen" a legtöbb ember házasságban élt/házasságra volt kényszerítve (férfiak és nők is) és ezért alapból kevés volt a szingli középkorú ember, aki akárkikkel ismerkedett volna. A megcsalások is akkoriban ismerősi körön belül mentek, ott nagyon vegyes volt, hogy volt-e valakinek sok tőle eltérő korú ismerőse (inkább nem).


"Pár évtizeddel ezelőtt még azért sokkal komolyabb, intellektuálisabb, tartalmasabb/összetettebb volt a férfitársadalom is"

Miről beszélsz? A kádári proli Magyarországon? Mitől voltak azok pár évtizede és mitől nem azok most?


"elég ránézni a szüleinkre, mennyi hasonló kaliberű pár volt a szüleink, nagyszüleink idejében (külsőleg)"

Az apai nagyszüleim között 10 év korkülönbség volt és akkor találkoztak, amikor papa 30, mama 20 éves volt. A másik nagyszüleim között 5 év korkülönbség van, a szüleim között pedig 8 év és ott is apa harmincas, anya huszonéves volt, amikor megismerkedtek. Külsőre nagyjából egy szinten voltak.


"műveltség"

Mitől lenne műveltebb egy 25 éves, mint egy 45 éves? Ez abszolút az érdeklődési körén és a személyiségtípusán múlik valakinek. A 25 éves bölcsészlány kevésbé művelt, mint a 45 éves gyári munkás vagy aktatologató?

Meg amúgy is: Műveltség?! Hogy jön ez egy párkapcsolathoz vagy a szexuális vonzalomhoz? Attól fog tudni jól működni egy kapcsolat, mert a másik művelt vagy nem művelt?


"érzelmi-lelki érettség"

És ez mit jelent? Fejtsd ki. Mitől érett valaki? Hogy eljár dolgozni? Hogy X módon éli az életét, gondolkodik a világról?

Mitől ne lehetne érett egy huszonéves ember, akit megfelelő módon neveltek a szülei és olyan módon éli az életét?

Az érem másik oldala pedig a tieddel szemben oldala az, hogy a huszonévesek vidámabbak, lelkesebbek, kevésbé az életbe belefásultak, jobban vannak terveik a jövőre, sok esetben jobb társaságot tudnak nyújtani.


"A nők is megtehetik már, hogy kinézet alapján válasszanak."

Igen, pontosan. Csak a különbség, hogy sokkal kevesebb a jóképű férfi a nők szemében, mint amennyi a szép nő a férfiak szemében. A nők a férfiak 5-10%-át tartják jóképűnek, jó külsejűnek, a férfiak pedig a nők mondjuk felső 50%-át. Így működnek a nemek, ezt el kell fogadni és ez óriási aránytalanságokat szül. Mondjuk engem jóképű pasiként szétszednek a társkeresőkön és egy csomó helyen, a közepes kinézetű férfiak aztán még úgy ahogy néha találnak valakit (ha megvannak a megfelelő szociális skilljeik és/vagy egzisztencia), az átlag alatti kinézetű férfiak pedig konkrétan senkinek nem kellenek. A velük hasonló kinézetű nőknek sem, mert bőven van olyan nem vonzó ismerősöm, akinek fél év alatt lett 5 matche a tinderen, de még azok sem írtak vissza nekik.


"a nők általában sokkal inkább tisztában vannak a saját szintjükkel (sőt hajlamosabbak alulértékelni magukat)"

Dehogy is. Én jóképű pasiként kifejezetten sok átlagos kinézetű lánnyal is szexeltem. A nők és a férfiak között is vannak ugyanúgy önbizalomhiányosak, ugyanúgy magukat helyesen értékelők, illetve elszálltak.


Szeretném jelezni, hogy ami a férfiaknak a fiatalság (és szépség), az a nőknek pedig a pénz és a kinézet. Amikor megy a rinya, hogy a férfiaknak miért a fiatal nők tetszenek, az ugyanaz, mint amikor a csóró (vagy csúnya) férfiak rinyálnak, hogy a nőknek miért a jómódú (vagy jóképű) férfiak tetszenek. Rengeteg anyagilag saját magától sokkal lentebb levő nő összejön magánál jómódúbb férfival, ahelyett, hogy saját magához valót keresni. (Persze én ezt most nem azért mondom, hogy tényleg keressen magához valót, mert nem akarok beleszólni a párválasztásába, meg értem, hogy így működik a női ösztönvilág.)

Meg azt nem értem, akik a korkülönbség ellen beszélnek, azok végül is mit szeretnének? Beleszólni mások életébe? Betiltani, hogy valaki saját magánál 10 évvel fiatalabb/idősebbel legyen? Mert akkor tényleg irány valamilyen diktatúra vagy muszlim ország, ha valaki ennyire bele akar szólni mások magánéletébe.


A kérdésre válaszolva: Ha 38-40-es lennék, akkor 20-30 közé állítanám az érdeklődési korosztályt.

2023. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6 40-50 közötti férfi jellemzően azért nem hajkurászik 40-50 éves nőket, mert azokkal családot már nem tudna alapítani.

Én ha 38-40 éves férfi lennék, akkor nálam 18-35 lenne a paraméter.

2023. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

"Én ha 38-40 éves férfi lennék, akkor nálam 18-35 lenne a paraméter."


Szánalmas vagy. Én 23 vagyok, de kiröhögnélek.

2023. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Miért is?
2023. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!