Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti 40 éves korotokra inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 40 éves korotokra inkább lennétek egy csajozó művészek, akik váltogatják a szebbnél szebb nőiket a 20-as korosztályból, vagy inkább lennétek egy családapa?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cV77_AZjWPA


Ez a videó megihletett, lehet ez a családmodell, amit kisgyerek korukban beleneveltek a férfiakba ez úgy hülyeség ahogy van. Vannak olyan dolgok, amikre később jön rá a társadalom, hogy hülyeség, ilyen volt a kommunizmus is például, most meg isszuk a levét.

A kérdés az, hogy kb. 40 éves korotokra, ti inkább lennétek egy csajozóművészek, kb. olyan mint a fenti videóban, vagy egy családapa akit otthon a vele egykorú, idősödő, elsárkányosodott, időtől vonzerejét vesztett nő vár?


2017. aug. 11. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi van, nem a PUA biznisz? Napok óta reklámozod ezt a szart. A legtöbb haverom is inkább huszonévesen csajozik és 25-30 között már komolyan tervez egy nővel, vagy akár korábban is, ha olyan nőt talál. A nőknek sem kell egy leharcolt, 40 éves, komolyan vehetetlen alak, elárulom.
2017. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges férfi képes normális kapcsolatot fenntartani egy felnőtt nővel hosszú távon. A gyerekek pedig olyan szeretet adnak, amit egy csajozással élő férfi sel sem tud képzelni. A család megtartó, támogató szerepe pótolhatatlan (nézd meg az egészségügyi statisztikákat, azok a férfiak mennyire veszélyben vannak, akiknek nincs családja, előbb halnak és az öngyilkossági ráta is magasabb náluk).


A videón egy feszült ember próbál valamit magyarázni, gondolom mert úgy látja, hogy most ezekkel lehet jól üzletet építeni. Inkább magán kellene dolgoznia, 20 mp alatt átragad az idegessége a nézőre. Kifejezetten zavaró.

2017. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés ugye mennyire van igény a 20 korosztályban egy idősödő, eltunyult, pocakot eresztő, kopaszodó, vonzerejét vesztett pasira.
2017. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"idősödő, elsárkányosodott, időtől vonzerejét vesztett nő vár"


Persze, a férj pedig delceg 25 éves maradt :)

Csak álom, hogy váltogatja a szebbnél szebb 20 évvel fiatalabb nőket.

Amúgy meg rendkívül szánalmas ez a "csajozós művészek" duma.

2017. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nőként mondom, hogy ha a bemutatott koccintós módon próbálna valaki közeledni azzal nem érne el sokat:D Szerintem nem szórakoztató:DD (a csajozó művész név megy egyenesen kínos) Ha valakinek számomra érdekes személyisége van, akkor nem kell videókból vett taktikákkal próbálkoznia (ami szintén sablonos tenném hozzá) meg az se baj, ha az első mondata nem egyedi, ha utána el tudja vinni a beszélgetést számomra érdekes irányba. Amúgy is ha nincs bennünk semmi közös és csak egy ilyen eltanult formával szedett fel, akkor az ki fog derülni elég gyorsan és nem fog működni hosszútávon. Oké, ha az a cél, hogy beszélgess csajokkal, vagy hogy esetleg összejöjjön pár egyéjszakás, akkor még akár működhet is. Bár szerintem ott alapvetően az számít, hogy magabiztos legyél. Ha ez megvan és ez sugárzik, akkor nem fog kelleni semmilyen trükk meg betanult stratégia, menni fog anélkül is.

Amúgy meg azért szerintem nem minden nő lesz sárkányos és vonzerőt vesztett 40 éves korára...

2017. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még van pár évem a 40-ig (ha nem is olyan sok), de egyik sem szeretnék lenni. Se csajozó művész, se egy megkeseredett családapa egy sárkány mellett.


Szerencsére azt gondolom, hogy nem is csak ezek az opciók, és remélem megtalálom azt a nőt, akivel úgy alakítunk családot, hogy nem valami hárpia lesz belőle, és belőlem sem egy mindenre magadról rakó kiégett ember.

2017. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LazyJones ***** válasza:

Ezerszer is inkább a családapa, és a szerető férj, mintsem az üres, céltalan numeravadász. Lehet, hogy eddig sem volt túl sok kapcsolatom, és nem húztam meg minden csajt, akit tehettem volna, de még így is el tudtam jutni arra a pontra az életemben, hogy tartalmasabb, értelmesebb célt, és mélyebb boldogságot keressek, mint a hódítás percnyi örömét.

Ha lesz egy nő, aki a feleségem lesz, aki a gyerekeim anyja, akivel együtt választottuk egymást párnak, lehet akármilyen öreg, megereszkedett, "vonzerejét vesztett" a külvilág számára, nekem akkor is ő lesz a legszebb, és legcsodálatosabb nő a számomra - mivel ő tett engem olyan boldoggá, amilyenné senki más nem volt képes rajta kívül.

És mielőtt valaki azt mondaná, hogy álmodozó tini vagyok, itt jelezném, hogy már túl vagyok a 35-ön...

2017. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#3 #4


Nekem nem úgy tűnik a videóból, hogy nem lenne rá kereslet. Egy éjszaka alatt felszedett, mennyit is? 5 csajt a fiatal korosztályból? Egy átlagos napnak elmegy...

2017. aug. 11. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Megint le kell írni neked, te foggyos, hogy megrendezett videó? :D Nem hiszem el, hogy valaki nem látja. Gondolom az ilyen emberekkel lehet tele a lapos Föld hívők csoportja is.
2017. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Komám huszon évesen apa lettem, élveztem, élvezem most is 35 éves fejjel, igaz közben elváltam mert nem ment tovább az ex-el.

Azóta is inkább szeretnék egy jó kapcsolatot/családot. Nem a farkam után megyek hogy na most majd kiélem magam... élem az életem, foglalkozom a gyerekeimmel, sok hobbim van. Semmiképp sem akarok egy "csajozó művész" lenni...

Tudom sok férfinak bejönne az az élet, hát nem mindenki egyforma!

2017. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!