Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+ évesen még mindig a "Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ évesen még mindig a "Nagy Ő"-t keresve, már jobb önmagába nézni az embernek?

Figyelt kérdés

Az olyan nőknek és férfiaknak akik mindig azt mondják, hogy ők csak selejt férfiakat/nőket találnak társkeresőn, társasági életben, munkahelyen bárhol stb.


Ilyenkor nagy eséllyel az van hogy az ilyen ember önmagát olyan tökéletesnek tartja, hogy az ő isteni szentségéhez nem ér fel senki?



2023. máj. 9. 09:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%

18:

"Ha nem is a selejt szót használnám rájuk, de azt biztosan kijelenthetem azt hiszem, hogy ott valami baj van a toronyban"


Ezzel a kijelentéseddel nem értek egyet.

Rengeteg élethelyzet van, sokféle életút. Ezek alapján ismeretlenül nem mondanám senkire hogy "baj van a toronyban" (persze léteznek mentálisan beteg emberek de az más tészta).

Manapság nagyon ítélkező a társadalmunk, mindenki szeret okos lenni a más dolgában, kéretlenül osztja mindenki a véleményét, anélkül hogy ismernék az illető előéletét vagy családját, anyagi helyzetét stb.

Mindenkinek joga van 40 felett is keresgélni ha akar, legfeljebb egyedül marad, de az is a saját magánügye.

2023. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
73%
Címkézni vagy lenézni senkit sem kell, itt úgyis az a lényeg, hogy mi a motiváció, miért akar valaki párkapcsolatot. Ha a gyermekvállalás a cél, akkor tényleg 40 éves kor előtt kell lépni, de egyébként meg annyira sokat nem számít, manapság egyre többen élnek aktív, egészséges életet jóval később is. Miért ne lehetne megosztani valakivel, ha ahhoz van kedvük?
2023. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
12%
12. 15. A kérdés olyanokról szólt, akik még mindig(!) keresik az igazit, mert ők olyan tökéletesek hogy hozzájuk senki sem ér fel. Nem az elváltakról meg az özvegyekről. Egyébként bármibe lefogadtam volna hogy a hozzátok hasonló belém fog állni, és felhozza hogy ő mennyire tökéletes és a párja meg egyszerűen Isten! Sőt, 40 felett az igazi minden! Oké, most már tudom, igyekszem én is elválni, nem égetem itt magam egy 21 éves házassággal! Szóval 40 felett már csak szuper nők és férfiak léteznek, adom is be a válókeresetet, erről én sem akarok lemaradni!
2023. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
84%
15-ös vagyok. Én pl senkibe nem álltam bele, ellentétben veled, kedves 11, aki mindenkit lehúztál és használtruhának tituláltál. Nem jelölted meg, hogy csak a még egyedülállók a használtruhák vagy az elváltak is, özvegyek is, így bátorkodtam, ne haragudj tényleg...
2023. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

Ja hogy 21 éve vagy házas így nem szorulsz rá, hogy a hádában keress. Szerencsés vagy. Mi nem. Nekem pl csak második nekifutásra sikerült.

15 voltam ismét.

2023. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem tökéletes a hádás hasonlat ilyen a csúnya valóság. 18f incel
2023. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
87%
Életem, te ha már 18 évesen incelnek titulálod magad, a hádába se fogsz bekerülni, oda csak használtakat dobnak, szüzet nem.
2023. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
69%

21# Ez jogos, de ahogy mindenkinek joga van a saját életét úgy élni, ahogy szeretné, úgy mindenkinek joga van a saját véleményéhez is, ez az oldal pedig azért van, hogy a véleményemet elmondhassam egy-egy kérdésre kendőzetlenül.

Azért mert nem egyforma értékrendet vallunk, vagy nem azonos életvitelt folytatunk, még nem mondom, hogy nem értékes emberekről beszélünk (hiszen a barátaink). Valahol mindenki sérült. Mindenki hoz szar mintákat, mindenkinek van egy előélete. Aki 40+ úgy élvezi az életét, ahogy van, arra nem gondolom, hogy igaz lenne a hivatkozott állításom. Ellenben aki családot szeretne, ténylegesen társat keres, de 40 év alatt egyetlen egy emberbe sem botlott bele, akivel néhány évet eltöltött volna, ott igen, szerintem valami komoly dolog áll a háttérben.

2023. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
25. A teremtés csodájaként, a Galaxis közepeként hogyhogy hibáztál?
2023. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
78%

25 vagyok.

Lévén a galaxis közepe, nem én hibáztam, hanem az exem. Ezért hagytam el.

Egyéb kotsog kérdés, kedves 29?

2023. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!