Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha életük végéig tudnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életük végéig tudnának szülni a nők akkor hány évesen állapodnának meg?

Figyelt kérdés
Tehát olyanok lennének mint a férfiak akik elvileg nemzőképesek életük végéig hacsak a gyakorlatban nincs egyéb akadály. Ilyen esetben tovább durvulna a most is szélsőséges életvitel, annyira hogy 60 fölött a nyugdíj kapujában is még ahhoz tartanák magukat miszerint:" 30-40 éve még több jó pasi megfektetett engem vagy a nálam semmivel sem jobb barinőmet, tehát várok arra hogy egy ilyesmi kaliberű hapsi újra felbukkanjon és ezúttal családot is alapítson velem" ???

2023. máj. 11. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Azt felejted el, hogy a nők nevelik többségében a gyerekeket. Tehát oké, hogy 79 évesen lehetsz apuka, de ő is úgy gondolja, hogy majd anyuka fogja érdemben nevelni a gyereket. Az nem poén, hogy egy 80 éves pár csinál egy gyereket, aztán pár év múlva kampec, a gyerek meg mehet állami gondozásba.
2023. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Rising Phoenix ***** válasza:
96%
Alapesetben, legalábbis az értelmesebbje, azt is végiggondolja, hogy fel is kell nevelni azt a gyereket. És esetleg a felnőttkora elején elkísérni. Mondjuk legalább 30éves koráig. 90évesen, ha egyáltalán élünk addig, nem sok segítséget nyújthatunk a következő generációnak.
2023. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Megint kezded? 😭😭😭😭
2023. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak szerintem nézte a fókuszt és látta hogy Robert De Niro 79 evesen lett apa. Lemerem fogadni innen jott az otlet xd
2023. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor, amikor megismerem azt, akivel szeretnék családot. Mondjuk ezzel most is így vagyok.
2023. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha ezzel együtt örök fiatalság is járna, akkor lehet változnának a trendek, de azért azt tegyük hozzá, hogy a terhességet nem véletlenül hívják TEHERnek, ahogy idősödsz, egyre nehezebb lesz az egész, mármint fizikailag is. Mert az ízületek, a vérkeringés, úgy alapból minden nem arra van optimalizálva, hogy mindezt 50 évesen csinálja végig. Nem beszélve a gyerekek első néhány évéről- emelgetni, hajolgatni, leguggolni, letérdelni, csúszni-mászni velük a földön... Vannak persze fiatalos nagymamák, akik ezt simán csinálják, mert még jó kondiban vannak, anyósom is ilyen fitt hatvanas nagyi, de azért egy-egy hétvége után, amit a nagyobb lányom ott töltött nála, bizony ő is mondja, hogy most jól fog esni egy kis pihenő. Mert basszus, a test elfárad, hiába tartod karban és hiába vagy friss mentálisan, egyszerűen véges a tűrőképességed. Nyilván a nők szülési képessége is ezzel van összhangban, szóval ha lehetne is később szülni, szerintem nagyon kevés lenne az az elmeroggyant, aki még hetvenes éveiben ezt bevállalná.

Na meg nem mellékes az sem, hogy mondjuk én 30-ig letudtam a gyerekszülést, 40-es éveimben bár úgymond "fiatal" nem leszek, de azért még öreg sem, és remélhetőleg a már tizenéves gyerekek mellől simán lesz energiám és lehetőségem is kimozdulni és továbbra is élvezni az életet, nem csak a kaszást várni.

2023. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Mi nem vagyunk olyanok mint ti, hogy csak az számít hogy hova szórjuk a magvainkat és dicsekedjünk azzal hogy valakit teherbe vertünk, igaz azt nem tudjuk mi lesz vele és a gyerekkel 20 év múlva.

Ha tudnám hogy 95 évig élek akkor sem szülnék 75 évesen.

5 hónapos a kisebbik fiam, a 43-at töltöm egy hónap múlva és itt a vége fuss el véle. Elkötöttek a császár alkalmával.

Ez még belefért. A legkisebb húgom is 20 évvel fiatalabb nálam, engem 22, őt 42 évesen szülte anyukám. Amúgy négyen vagyunk lányok.

Én 43, anyám 65, a legkisebb húgom 23 vagyunk idén. Apánk 68. Fiatalosak és mindent megadtak nekünk. Mind életképesek vagyunk, a "kicsi" is. Kapott lakást, támogatást, diplomás. De egyébként is itt lennénk neki mind a hárman ha szükség lenne rá. Nem volt soha hátránya abból hogy idősebb szülei voltak. De a negyvenes évek eleje (vagy a férfinál a vége) még nem az emberi kor legvégső határa.

2023. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
50 fölött, mivel a jelenlegi socia media által uralt világban az a női "wall".
2023. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Robert de Nironak egy 60 feletti nőtől lett gyereke. Csak szólok. Ne kérdezzétek, hogy hozták össze. Az meg tévedés, hogy a mai férfiak 50 felett olyan könnyen csinálhatnak gyereket. A többség már 45 felett terméketlen manapság.
2023. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Én 24 évesen találtam meg életem párját, 25 évesen hozzá is mentem, megállapodtam, de egyáltalán nem kívánunk szaporodni. Ha szülhetnék 90 éves koromban is, akkor sem váltogatnám a pasikat. Megvan aki kell, és ennyi. A gyerekvállaláshoz semmi köze nincs ennek.
2023. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!