Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jó csajok miért állapodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó csajok miért állapodnak meg egy "jófiú" mellett?

Figyelt kérdés

Jó pár ilyen sztorit ismerek illetve párokat. Ahol a csaj sokat pasizott és csak a "menő csávók" szedhették fel, aztán pár év múlva meg... Ismerek is egy ilyen csajt régen jóba voltunk, nagyon szép önelégült volt folyton váltogatta a pasijait, aztán nemrég meg rájöttem most ki a barátja de már 1 éve megvan neki. Egy tök normális rendes okos pali, akit mindenki bírt mert mindenkivel jó arc volt, nem szivatta a nőket nem is csajozott nagyon. Erre összejönnek ezek ketten én meg nehezen akarom elhinni, hogy ez a kapcsolat mindkét félnek kielégítő. A csajnak nem mivel az adott srác nem tipikus "menő" kigyúrt páwa üzletember. A csávó meg nem értem például mit tud beszélgetni a csajjal vajon milyen közös témáik vannak, vajon miért jött össze egy ilyen csajjal akinek ennyi palija volt már előtte?

Ne gyertek azzal h az emberek megváltoznak mert ez nem igaz, szerintem mindenki ugyan olyan marad, csak egy két dologról megváltozik max a véleménye.


Szerintetek ez mégis miért van? Ez a jelenség létező és tök gyakori


2017. febr. 1. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Több rosszfiú után rájön sok nő, hogy inkább jó fiúval ismerkedik, mivel a rosszfiúkkal pórul jártak. Nem egy normális haveromat lecserélte a nőjük rosszfiúra, iszákos dologtanra, majd ők is rájönnek.
2017. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg elege lett a bunkókból és elkezdett megkomolyodni, esetleg már meg is állapodna valaki mellett. Az a jó, ha sok ilyet látsz, mert jelzi, hogy a rendes fickókra bizony nagy az igény. Az emberek pedig igenis változnak, mert ahogy öregszünk, egyre inkább a belső tulajdonságok lesznek a fontosak a másikban. Fiatalság-bolondság, aztán szépen, lassan megkomolyodunk, legalábbis ez lenne a normális. A nőknél pedig ketyeg a biológiai óra, aminek hatására az addigi értékrendjük képes totálisan az ellentétére változni, amire jó példa az általad említett hölgy esete is.
2017. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne változhatna meg? Hány pasi van, aki "kalandozik", hódít, váltogatja a nőit, aztán egy tök átlagos, csendesebb nőt meg elvesz feleségül?

Annak meg, hogy valakinek hány partnere van, és milyen gyakorisággal, mi köze ahhoz, hogy mi érdekli, miről lehet vele beszélgetni? :D

2017. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
A környezetemben egy ilyen kaliberű nőt sem láttam, aki szimplán összejött volna tényleg normális sráccal. Kivéve, ha a srác tömve volt pénzzel.
2017. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők egy idő után kénytelenek belátni, hogy a rosszfiú típusú férfiakat nem lehet megnevelni és ahogy egyre hangosabban ketyeg az a bizonyos óra, úgy egyre inkább nő a kényszer, hogy még gyorsan egy olyan megbízható férfit keressenek maguknak, akire korábban ránézni sem voltak hajlandók, mert egyáltalában nem jön be nekik.
2017. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Sok férfi miért fektetne le szívesen sok ri...-bancot, de nem venné őket feleségül? Komolyan bonyolult rájönni?
2017. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4

Kérlek, KÉRLEK válaszolj! Minden ilyen kérdésnél/válasznál megkérdezem, de mindig csak a 0%-ot kapom, válasz nem: HOL próbáltok ismerkedni, hogy többségben, vagy kizárólag ilyen típusú lányokat ismertek meg????? Komolyan egyre kíváncsibb vagyok, mert én még soha nem láttam élőben ilyen mentalitású lányt, de ha így válaszban kérdezek, akkor nem válaszolnak csak lepontoznak, mikor meg külön kérdésnek írtam ki, azt törölték :( pedig esküszöm érdekel... tényleg soha nem láttam még élőben ilyen "pénzéhes" nőt soha, pedig érdekelne a jelenség.

2017. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En ilyen no vagyok. Mindig is jo fiura vagytam,de sajnos rosszul valasztottam,rossz emberismero voltam. Igy sok pasival ismerkedtem. Aztan idovel megtanultam kiszurni a rosszfiukat es igy tudtam jofiuhoz jutni.

N

2017. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7: Nyugi, én általában reagálok és válaszolok, nem csak idevágom a meglátásaim. :D

Konkrétan nem ismerkedem sehol. Tehát nincs olyan hely vagy platform, ahova eljárnék/feljárnék ismerkedni. Szimplán előfordul, hogy beszélgetésbe elegyedek egyetemen, buszon, haveri sörözéseken, netes oldalakon. Alapvetően, ha valakin látom, hogy nem passzolunk, azzal nem erőltetek semmit. Szóval, nálam nincs olyan, hogy összejövünk és kiderül, hogy a csaj anyagias vagy hasonló.

Személyes ismerkedésnél azt láttam, hogyha szóba került, hogy mit tanulok, jó pár csaj szeme felcsillant. Őket igazából le is építettem és hanyagoltam. Lényegében, minél csinosabb lánnyal beszélgettem, annál inkább láttam hasonlókat.

Ismerősöknél szinte kivétel nélkül azt láttam, hogy amint lett egy jó autójuk, egy hónapon belül barátnőjük is. Olyan srácoknak, akik előtte évekig nem jártak sikerrel.

Ezen kívül még a környezetemben láttam, hogy ha anyagilag előretört valaki, akkor egyből sorban álltak a jelentkezők. Akiket ismerek, azok bulikból vagy haveri körből találtak ilyen lányokat.

Félre ne értsd, nem vagyok nőgyűlölő vagy ilyesmi, mint itt páran. A nők egy részénél tapasztaltam ezt. :)

2017. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Köszi, hogy leírtad.

Fura, én még sose láttam ilyen lányokat élőben, pedig ismerek fővárosiakat, "vidékieket", egyetemistákat/diplomásokat, szakmunkásokat, cicababákat, "kemény csajokat", tizenéveseket, harmincasokat, szóval nem túl szűk az ismerősi köröm, mégse láttam hasonlót :D

Az ismerősi körömben a pasik általában a szüleik kocsijával, vagy tömegközlekedéssel jártak mikor összejöttek a barátnőjükkel... aztán utána lehet hogy lett saját kocsijuk. A barátom pl anyukája kocsijával járt, mikor összejöttünk, mert a sajátja lakatosnál volt hónapokig, nem is tudtam, hogy egyáltalán van sajátja, és olyan 2-3 hónapja voltunk együtt, mikor először láttam, és megtudtam milyen típus :D 2 legjobb barátnőm párja szintén a családi autóval járt mikor összejöttek (egyiküknél egy Citroen Berlingo, másinál Pugeot 406, barátomnak Opel Tigra, szóval mind vérbeli csajozós autó :D ), aztán azóta egyikük vett egy saját használt audit, a barátomnak elkészült a mazdája, a 3. srác meg még mindig a családi citroennel jár. A környezetemben ez sose volt akkora téma... :D De lehet csak én vagyok valami fura "szekta" tagja indirekt módon :D

2017. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!