Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelmes társkeresőt?

Figyelt kérdés
Ami nem fizus. A badoon csak c.ányokkal meg romákkal van tele
2023. máj. 12. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem Tinder, ezt most szögezzük le:D


Amúgy milyen különbséget látsz cigány és roma között?:D

2023. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik rosszabb mint a másik. A Tinderért fizetni kell
2023. máj. 12. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha barna vagy, ne csodálkozz ha azok katt rád.

Rám egy se katt. Alig látok fent "c"típusút.

2023. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes létező társkeresőn ugyanannyi az esélyed.
2023. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok barna,magyar vagyok
2023. máj. 12. 14:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Nem a társkeresőkkel van a gond, hanem ezzel a szellemi mélyrepüléssel amit a társkeresőkön lévő kanos hordák, igénytelen barmok, fizetős ribizlik, befáradt 40-es tinik okoznak. A pasik ingyenszexet keresnek, a nők meg ennek megfelelően kapásból lesz*rják a férfiak 99%-át. Értelmes beszélgetések, ismerkedések kizártak. Ha jól nézel ki estére már lesz is kivel dugnod, átlag külsővel meg inkább ültess paradicsomot az erkélyen, több haszna lesz! Már 10 évvel ezelőtt is zuhanórepülésben volt az online társkeresés. 15 éve volt az, hogy értelmes emberek értelmesen tudtak ismerkedni a neten. Ma már minden 5IQ-s ösztönlénynek van telefonja korlátlan nettel, így ledőlt az állatkert kerítése. Rikácsoló majmok, meg pózoló pávák vannak mindenhol. Felejtsd el a dolgot, jobban jársz!


Pl. a viszony.hu-n nem találsz szeretőt, mert tele van fizetős ribivel. Kb 10X annyi a kanos férfi, de itt ugyanúgy a szinglik nyomulnak, vadásznak dugható feleségekre. A dugható feleségek meg mivel végtelen a választék, jó hogy a chippandale külsejű pasikra hajtanak. Ha már szex, akkor jöhet az álompasi.


Aztán ott van a padaam, az elvált, magányos szülők társkeresője. Kb. ott is dettó ugyanaz a helyzet. 10X több a pasi, akik könnyű szexkapcsolatot keresnek. Én is elváltam, diplomás, rendezett élettel odáig sem jutottam el ott, hogy bárki is vissza írjon. Az a sok f*szparaszt már mindent tönkretett, a nők már nem kíváncsiak senkire, ők válogatnak a fotók alapján. Ma már csak ennyi a társkeresés. Ja, a pasik meg ráírnak mindenkire, hátha összejön a szex. Felesleges leveleket írni, a nők 99.99%-a már meg sem nézi, ott van a postaládájukban 50-200 olvasatlan tőmondatos. Hiába lenne a tiéd a kivétel, hiába vagy ebből az állatseregből az egyetlen értelmes, már elveszel a tömegben.


Én már feladtam, nem fárasztom magam azzal hogy felkeltsem az érdeklődését egy nőnek, ugyanis ez lehetetlen. Versengeni meg nem fogok az előbb leírt csordával, mert az már nekem lenne ciki!

2023. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel alapvetően az emberek nem túl értelmesek, így nem igazán van fix hely.
2023. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. A baj az, hogy nincs reális önértékelésük. nagyjából 3X többet képzelnek el magukról mint a valóság. Ha ehhez még nem is értelmesek, akkor megkaptuk a jelenlegi helyzetet.
2023. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az elittárson nem értelmesek vannak?
2023. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elittárs egy marha nagy lehúzás, ráadásul a leiratkozás is elég necces!
2023. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!