Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelmes társkeresőt?

Figyelt kérdés
Ami nem fizus. A badoon csak c.ányokkal meg romákkal van tele
2023. máj. 12. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9# az Elittárs a legszarabb társkerső oldal amit valaha láttam.
2023. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az elittárson a pénzedre hajtanak(a weboldal), majd amikor rájössz hogy egy nagy lehúzás az egész, 10 kört kell futnod hogy nagy nehezem megszüntesd a havi megújuló előfizetésed. A felhozatal egy kalap sz*r, ócska kamu oldal az is.


Egyébként meg az összes társkeresőn kb. ugyanolyan az összetétel, sőt csupa ismerős arcot látsz mindenhol. Ahol nagyon alacsony a bekerülési korlát, ott ne csodálkozz ha kommersz és hulladék a minőség. Mint mondtam ma már minden egysejtű ösztönlénynek van okostelefonja, hozzá internet. Ingyen regisztrálnak bárhova. Olyan ez ma már, mintha a városi szeméttelepen szeretnél 3 fogásos ebédhez hozzávalókat keresni. Meg lehet próbálni... :)

2023. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nem lehet azonosítani szűrni a regisztrálókat, hogy pl pr.stik meg házas és vagy szexkereső emberek x oldalon legyenek csak, és komoly normalis valóban társkereső egyedülállók lehessenek csak az y oldalon.

A szenny beárad mindenhova és telítik ezeket az oldalakat mert bőven több az alja, a selejt, mint a korrektnormálisak.

2023. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13. Sajnos az élet minden területét a hulladékok b*szták szét. Ezek miatt szopik az összes normális ember. A társkeresők kizárólag arra szolgálnak, hogy ezek a többségben lévő barmok ingyen szexet találjanak. Végtelenül primitív csorda. Ahol van 1% esély egy nőre, ott mindenhol megjelennek.


Engem itt a gyk-n is betaláltak már párszor, természetesen jöttek a fotők a ruha nélküli tükör előtt pózolásokról. Na mentem hányni!

2023. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!