Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kolléganők, egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kolléganők, egyetemista csoporttársnők nyilvános helyen úgy tesznek mintha nem ismernének azt annyit jelent, hogy ronda incel vagy?

Figyelt kérdés

A nők szerintem erős undort éreznek csúnya pasik közelében és ezt nem tudják úgy titkolni mint a férfiak hiszen sokkal erősebb érzelmi impulzusaik vannak.


Ezért lehet, hogy ezért tesznek úgy mintha nem ismernének ha véletlen elmegyünk egymás mellett?


Munkahelyen persze ha segíteni kell gond nélkül megkérnek.


2023. máj. 12. 16:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
19: biztos nem. Disznó vicceket puffogtatott, ápolatlan, igénytelen, bunkó volt, mindenkit a személyes szolgájának tartott és utasítgatott mindenre (kivéve a tanárokat, nekik nyalt), csámcsogva evett (közben kihullott a kaja szájából).
2023. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van.
2023. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%

"Képzeljétek el, ti mennyit filóztok azon, hogy 60 éves nők, vagy elhízott nők hogy viselkednek. Semennyit. Nem veszitek észre őket. Ugyanez megy visszafele"



Hat ha a csoporttarsam/munkatarsam, azert koszonok neki, szobaallok vele, mert engem igy neveltek....



38F incel

2023. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Persze, nevelés jóérzés kérdése.

Más kérdés, hogy a nők csak a náci erőkultuszban és erőszakos szelekcióban hisznek (értsd: mindent megtenni a csúnya emberek felszámolásáért)


Egy nap majd eljön az ULM (ugly lives matter ) mozgalom és akkor minket is pozitívan fognak diszkriminálni mint teszik most a színesbőrűekkel. Ahogy ők sem tehetnek a bőrszínükről úgy mi sem tehetünk az arcszerkezetünkről, nem tesz az minket rosszabb emberré.

2023. máj. 14. 19:43
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egy teljesen normálisan kinéző, nem túlsúlyos huszonéves nő vagyok és sok férfit ismerek akikkel nem feküdnék le de ettől még nekem alap, hogy ha ismerős és nincs valami nagyon bunkó személyisége akkor köszönök neki. Nem szoktam így gondolkodni, hogy "aki csúnya az rám se nézzen". Igazából egy nőt se ismerek aki így gondolkodna. Viszont nekem is van több nem kifejezetten jóképű férfi ismerősöm aki bunkó és úgy tesz mintha nem ismerne, ez külsőtől független.
2023. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, mondjuk azok akiknek esetleg meggondolnám, hogy köszönök-e azok pont azok akik ilyeneket mondanak, mint te az utolsó válaszodban. És nem is ronda a pasi de nincs kedvem a folyamatos szexista/rasszista/homofób kommentekhez.
2023. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

25


Csak úgy kíváncsiságból kérdem azon pasik közül akiket látsz az utcán meg nyilvános helyeken 100-ból hányat tartasz külsőre elfogadhatónak?

2023. máj. 15. 19:37
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Utcán egyáltalán nem az embereket szoktam figyelni, általában zenét hallgatok vagy valamin jár az agyam.


Ismerőseim közül talán úgy a fele aki okésan néz ki szerintem, de nem számoltam és elég sok férfit ismerek (csak a velem kb. egykorúakat számolom, +-7 év). Amúgy hosszútávú kapcsolatban vagyok így nem úgy nézem a férfiakat, hogy melyikkel feküdnék le. Lehet ha szingli lennék akkor jobban figyelnék ilyenekre.

2023. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
83%
Ki lehet ezt a csúfságokra élezni, én SENKIHEZ nem megyek oda smúzolni, aki nem a barátom amúgy. Középiskolából metróval jártam haza két lánnyal. Egyik a barátnőm volt, vele beszélgettem, de volt egy másik lány, nekem ő nem volt barátom, amikor a barátnőm leszállt, ő bedugta a fülest, és elővettem a könyvem. Mikor leszállt, bólintott nekem, én neki, és ennyi. Nekem soha nem ment a kierőszakolt small talk. Úgyhogy lehet ezt egoból a pasik-csajok vitácskába berakni, egyszerűen nem mindenki olyan seggbemászós, hogy bárkivel bármiről.
2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!