Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kolléganők, egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kolléganők, egyetemista csoporttársnők nyilvános helyen úgy tesznek mintha nem ismernének azt annyit jelent, hogy ronda incel vagy?

Figyelt kérdés

A nők szerintem erős undort éreznek csúnya pasik közelében és ezt nem tudják úgy titkolni mint a férfiak hiszen sokkal erősebb érzelmi impulzusaik vannak.


Ezért lehet, hogy ezért tesznek úgy mintha nem ismernének ha véletlen elmegyünk egymás mellett?


Munkahelyen persze ha segíteni kell gond nélkül megkérnek.


2023. máj. 12. 16:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%

#10


Nem kell diplomásnak se lenni ahhoz, hogy feljebb legyél. Ha egy utolsó csicska vagy és a kérdésed alapján a nőket is magad fölé rendeled, nem magad alá akkor mit vársz? Ha csúnya vagy akkor érj el valamit máshol. Én is ezt teszem, bár nem vagyok csúnya, de jóképű sem.


A nőket nézd le, ha csúnya vagy és érzik, hogy nyeregben vannak akkor egy örök vesztes leszel.


Ha ennél nem tudsz többet, akkor felejtsd el a nőket és prostizz ha szexre vágysz. De ne engedd, hogy lekezeljenek, nézd le őket ez a kulcs benne. A férfi mindig többet ér mint egy nő, ez legyen benned. Munkába is bizonyíts menj előre és ha többet elértél mint ők akkor vedd őket semmibe.

2023. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

11


És ha semmibe veszem őket és lenézem az nekem miért is lesz jó?

2023. máj. 12. 19:34
 13/29 anonim ***** válasza:
20%

#12


Ha sose kapsz akkor nem fogsz sóvárogni utánuk és a helyükön kezeled őket.


Ha meg feljebb jutsz és azért próbálkozol és lenézed őket akkor nem azt a nyálcsorgató csúnya szerencsétlent fogják benned látni, hanem azt aki elért valakit és nincs rájuk szüksége, ezért rajtuk lesz a nyomás, hogy miért nem érdeklem ezt a csávót.

2023. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13


Na és ha rajtuk lesz a nyomás akkor mi is lesz, lepippantanak?

2023. máj. 12. 19:50
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

#14


Hány éves vagy? Nem tűnsz elég komolynak.


És akkor mivel lesz jobb neked ha a kérdésben foglaltak történnek veled, közben meg semmi erőt nem mutatsz? Ha már mindenképpen veszítesz ahogy előhozod akkor legalább becsülettel veszítsz és ne adj meg nekik semmi tisztelet vagy olyan dolgot amiből azt vehetik le, hogy tetszenek neked. Teljes lekezelés.

2023. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, SEMMI nem lesz. Nem érdekli ezeket a nőket, hogy ez a pali hogy viselkedik. Nem gondolnak rájuk. Tényleg ekkora egoja van a pasiknak, hogy azt hiszik, folyamat rájuk gondolunk?


Képzeljétek el, ti mennyit filóztok azon, hogy 60 éves nők, vagy elhízott nők hogy viselkednek. Semennyit. Nem veszitek észre őket. Ugyanez megy visszafele.

2023. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

15


Hát én hiszek az emberi méltóságban és jóságban és azért tartom magam feljebbvalónak mert nem megyek le a koszos ösztönállat szintjükre.

2023. máj. 12. 20:03
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

#17


Akkor sajnos ez lesz örökké. Tudod mint az oroszlán meg a prédája. Te préda helyzetben vagy és azon bosszankodsz, hogy préda vagy de nem akarsz változtatni.

2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kellene őket is, téged is. Nekem pl. volt olyan csoporttársam, akit azért kerültünk, mert ciki volt mellette mutatkozni a viselkedése miatt.
2023. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

19


Hogyan viselkedett?

Biztos nem a külseje miatt?

2023. máj. 13. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!