Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer "minden" nő Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer "minden" nő Budapestre és a nagyobb megyeszékhelyekre költözik, miért van Budapesten is ekkora nőhiány?

Figyelt kérdés

Valóban van egy olyan jelenség, tapasztalatból tudom, hogy faluvidékről minden csaj elköltözött. Nekem is ahonnan egyik nagyszüleim laktak (még nyugdíjasként is elköltöztek már lol..) ott már csak idősek meg néhány kisebbségi, meg néhány FASZI él még. De nő az egy darab sem. Valahogy néhány igénytelenebb férfi ott maradt, hogy miért nem tudom, de fura hogy abból a kevés fiatalból is aki maradt egy faluban azok közül kivétel nélkül mind férfi.

Na de akkor hol vannak a nők Budapesten meg a többi nagy városban? Miért van az, ha elmész mondjuk egy budapesti szórakozóhelyre ott is alsó hangon 80% pasi van? És ott is képtelenség barátnőt találni hacsak nem nézel ki úgy mint Brad Pitt 30 évesen és nem rendelkezel egy szaúdi herceg vagyonával.

Hol a fenében vannak a fiatal szingli nők az országban? Mert vidéken nem az biztos, de Budapesten is rohadt nagy a hiány... mindkettőt tapasztalatból tudom.


2023. máj. 13. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Otthon, nem a szórakozóhelyeken.
2023. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Bulihelyeknél dugig vannak a fiatal ribik.
2023. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nincs nőhiány. Csak éppen a jobb csajok a férfiak felső 20%-ra ácsingóznak és hajlandók akár másod-harmad hegedűsnek is beállni. Vagy nem is tudják, hogy többen is vannak a sztoriban, aztán, mikor kiderül, megy a sírás rívás. A top hapsik kihasználják án, hogy zabálják őket a nők!

Csak az átlagos, csóróknak van nőhiány!

2023. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakozóhelyeken elég sok csaj van :D én már nem keresek párt, mert van, de amikor elmegyünk bulizni (Romkert, Symbol, Stieffler) mindig sok lány van pasi nélkül.
2023. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok, de sok nőt szoktam látni, de biztos kerületfüggő :) Melyek a nők által lakatlan kerületek?
2023. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Nincs nőhiány, mármint az arányok jók lennének. A probléma az, hogy sok nő nem akar kapcsolatot csak olyat, ami neki jó, és azzal akivel neki jó. Ez a szint ugrott felfelé óriásit. Miért? Mert megtehetik. Amíg a férfit hajtja az ösztöne, addig a nő otthonról válogat.


Aztán azért van az hogy a férfiak többségének a csajozás csak szenvedés és sikertelenség. Nem kell álszenteskedni, a nőknek is a legfontosabb ismerkedéskor a külső. Ha ezt nem hozod, esélyed sincs. Megtehetik hogy válogathatnak, őket nem hajt semmiféle szexuális ösztön. Ők vagy egy vonzó hapsival szexelnek vagy senkivel. Addig egy férfi simán dugna szinte bárkivel aki adná magát. Az a férfi aki meg jól néz ki, szintén válogathat.


Hasonlattal élve: ha kimész a piacra kelendő áruval, a zsebedben meg még pénz is van, akkor azt csinálsz amit akarsz. A vevők ott állnak sorba a portékádért, és mivel van pénzed, olyan dolgokat vehetsz amiket csak akarsz. Nos ők a jó pasik.


Aztán ha kimész a piacra hitvány áruval, a zsebedben nincs pénz, akkor senki sem fog tőled vásárolni, és te sem vehetsz meg semmit.


Ez egy hasonlat volt. Igen, a nők is oda állnak be a sorba, ahol ígéretes a portéka. A férfiak zöme meg azt visz haza, amit meg tudott venni fillérekért. Ha tehetnének, ők is bomba nőkkel randiznának a szép mindenkinek tetszik, főleg ha emellett még értelmes is a hölgy. Csak hát ez a luxus termék... ilyen csak annak jut, aki ellentételezni is tudja.

2023. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért érzed ezt, mert mi nők megvagyunk szingliként szex nélkül.
2023. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert a külföldiek kilopkodják őket az országból.
2023. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Azért itt van a fejekben egy félreértés! Itt nem arról van szó, hogy nem lehet nőt látni😃.

Hanem arról, hogy egy nem kövér, helyes arcú, nem bombázó, de azért aranyos, átlagos lánynak is olyan magasak az elvárásai, hogy azt egy átlagos férfi nem tudja megugrani. Ezek a csajok ugranak be, sokszor tudtukon kívűl, másodiknak, harmadiknak, skalpnak a menő hapsikhoz😃. Aztán nevelik 20 évesen egyedül a kisbabát. Utána persze minden férfi szemét!

2023. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Amikor elmegyek egy budapesti szórakozóhelyre (bárhová) az még a jobbik eset ha "csak" 80% pali. Rosszabb esetben van az 90% is. Ezekben benne vannak a külföldiek is persze de manapság olyan szórakozóhely nincs ahol csak magyarok lennének, mert eleve bezáratták őket és a bulinegyedbe pakoltak mindent. Ott meg ugye a külföldiek a királyok és azok is vannak többségben.

De hagyjuk akkor a szórakozóhelyeket, interneten, társkeresőkön is tízszer annyi a pasi Budapesten is. Akkor hol vannak a nők?

2023. máj. 13. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!