Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyszer "minden" nő Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer "minden" nő Budapestre és a nagyobb megyeszékhelyekre költözik, miért van Budapesten is ekkora nőhiány?

Figyelt kérdés

Valóban van egy olyan jelenség, tapasztalatból tudom, hogy faluvidékről minden csaj elköltözött. Nekem is ahonnan egyik nagyszüleim laktak (még nyugdíjasként is elköltöztek már lol..) ott már csak idősek meg néhány kisebbségi, meg néhány FASZI él még. De nő az egy darab sem. Valahogy néhány igénytelenebb férfi ott maradt, hogy miért nem tudom, de fura hogy abból a kevés fiatalból is aki maradt egy faluban azok közül kivétel nélkül mind férfi.

Na de akkor hol vannak a nők Budapesten meg a többi nagy városban? Miért van az, ha elmész mondjuk egy budapesti szórakozóhelyre ott is alsó hangon 80% pasi van? És ott is képtelenség barátnőt találni hacsak nem nézel ki úgy mint Brad Pitt 30 évesen és nem rendelkezel egy szaúdi herceg vagyonával.

Hol a fenében vannak a fiatal szingli nők az országban? Mert vidéken nem az biztos, de Budapesten is rohadt nagy a hiány... mindkettőt tapasztalatból tudom.


2023. máj. 13. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
#10 nem tudom te hova jársz, Gigi's, Haeven, Lock, Romkert, Symbol - itt sok nő szokott lenni, a jócsaj kategóriából,akik közt sok a sznob és nyilván van külföldi is, hiszen nem egy alföldi kisvárosról beszélünk. Ha átlag lányokat keresel, vagy a 18-20 éveseket, akkor menj a bulinegyedbe vagy az Ötkertbe, Morrisonsba stb
2023. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert aki nincs buliban vagy társkeresőn, az nem is létezik?
2023. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11-es

Ezek nagy részét ismerem. Ezekben mind 80-90% pasik vannak állandóan. Attól még, hogy van az egész szórakozóhelyen néhány csaj az nem azt jelenti, hogy nincs nőhiány, mert attól még mindig 80-90% pasi van, nem érted?

2023. máj. 13. 12:40
 14/14 anonim ***** válasza:

13-asnak igaza van, ezt én is tanusítom. Átlagos férfiként a bulinegyedben esélytelen vagy. A probléma az, hogy a nők nem igazán érdekeltek abban hogy komoly kapcsolatba kerüljenek. Ha jön valami menő hapsi azzal elmennek szexelni, aztán annyi. Aki komolyat akar, az se áll le átlag vagy az alatti férfival. Lehet neked jó dumád, lehetsz te diplomás, örökmozgó, világutazó. Egyértelműen a beugró a szuper vagy az extra vonzó külső. Ennek hiányában már azt is zaklatásnak veszik ha rá mersz nézni egy nőre.


A társkeresőkön ez a külső még jobban kijön, hiszen ott a fotód ad el kb 2-3 másodperc alatt. Ha nem vagy jellegzetesen szexi, karakteres férfi, felejtsd el hogy bárki is adna esélyt.

2023. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!