Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy megmenteni való depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megmenteni való depressziós nőnek tűnök?

Figyelt kérdés

Most realizáltam magamban, hogy senki sem volt belém esve soha úgy igazán. Mindig egy felszabadult jó kedvű szériáman talált meg valaki, akinek talán szimpatikus volt a jókedvem és vagy összejöttünk vagy csak engem is elkezdett érdekelni a másik fél romantikus módon. Úgy érzem, mindig ezek a kapcsolatok baszták el a kedvem, nem is különösebben amiatt, hogy rossz lett volna együtt lenni ezekkel a férfiakkal, de igazából egyedül jobban éreztem magam teljesen függetlenedve érzelmileg a másik nemtől. Utólag pedig előzetes beszélgetések alapján leszűrtem, hogy egyesek azért is akartak együtt lenni velem, mert úgy gondolták,hogy nem vagyok önmagam és úgy gondolták, csak az ő társaságukban fogok igazán kibontakozni, vagy igazán jól érezni magam, mintha abban az amúgy jó szériámban valami búvalbaszott ember lettem volna. Ironikus, hogy boldogtalanabbá váltam általuk. Ezek általában az idősebb korosztályból kerültek ki, a saját korosztályomat teljesen hidegen hagyom, senki 20on évesnek nem kellek. De egy teenager kapcsolatom is volt, egy korosztályommal, aki ugyanúgy "meg akart menteni" és boldogabbá tenni. Mi váltja ki a pasikból ezt a fajta hozzáállást?

Esetleg nektek van tapasztalatok hasonló helyzetben bármelyik oldalról? Osszatok meg légyszi saját történeteket és tapasztalatokat...



2023. máj. 14. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az váltja ki egy nőből, ha például nem tudja mit akar az élettől, vagy lehangolt néha.

Esetleg nem magabiztos.

2023. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Engem erdekelsz
2023. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Idősebb faszik mind ilyenek, jajj szegény fiatal csaj hát nincs senkid, milyen rossz lehet, aztán nyalizik egész nap.
2023. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rising Phoenix ***** válasza:
61%

Szoktál panaszkodni az új partnerjelöltnek az előzővel kapcsolatban erre?:

"Úgy érzem, mindig ezek a kapcsolatok baszták el a kedvem, nem is különösebben amiatt, hogy rossz lett volna együtt lenni ezekkel a férfiakkal, de igazából egyedül jobban éreztem magam teljesen függetlenedve érzelmileg a másik nemtől."


Talán a soron következő úgy gondolja, hogy na majd ő lesz az, aki "nem bassza el a kedved"

2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat árultál el magadról. Hiányzik, hogy beléd szeressenek, miközben úgy gondolsz vissza a volt partnereidre, mint akik elbaszták a kedved? Hogyan értek véget ezek a kapcsolatok? Nem lehet, hogy te magad kissé sivár vagy érzelmileg? Kaptál már diagnózist akár depresszióról, akár személyiségzavarról?
2023. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem webcames lány vagy véletlenül?
2023. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!