Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy így 32-33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így 32-33 évesen már 10 éve megállt az idő, ugyanúgy a 22-23 éves csajok a "korosztályom" mint 10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Erre most döbbentem rá, egy osztálytalálkozó alkalmával, hogy Jézusom.. a valóban korombeli nők akik régebben az osztálytársaim voltak és ott ültek velem egy padban azok már szinte mamik! Nem tudom, hogy ez csak a magyar nőkre jellemző-e, de a nők valóban rendkívül hamar öregszenek errefelé.

Én meg semmit nem öregedtem külsőleg 10 éve, sőt még sármosabb lett az arcom inkább, és persze sokkal jobban állok anyagilag mint akkor. De a korombeli nők már ráncos asszonyok, már tényleg nem fiatalok.

Ez tipikus jelenség, másokkal is így van, hogy 22-23 évesen van kb. a szakadás a férfiak és a nők között biológiailag? Nem véletlenül statisztikai tény, hogy a nők "értéke" akkor van a csúcson. Utána megy lefele. Míg egy férfi az olyan mint a jó bor, nagyon sokáig csak nemesedik, majd csak ötven után, főleg a csóróknak megy le az értékük:

[link]

Mások is ezt tapasztalják?


2023. máj. 18. 08:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
28%

Én 29 éves vagyok és 19 éves a barátnőm. Vannak korombeli vonzó nők is szerintem ettől függetlenül. De ahogy idősödünk egyre kevesebb a vonzó ember mindkét nemből, ez természetes. Maga az öregedés is bejátszik, illetve hogy sokan elhagyják magukat mindkét nemből.


(Próbáltam normálisan, nem trollkodósan, provokatívan, triggerelően válaszolni.)

2023. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%

Nettó hergelés. Nem egy olyan húszévest ismerek, akin reng a háj, igénytelen és koravén.

Engem meg 30 évesen még sokszor egyetemistának néznek. Semmi sem változott az alakom 10 év alatt. Max picit feszesebb lettem, mert elkezdtem edzeni. Az arcomra is figyelek. Nem vénhedtem meg. Talán több a mimikai ráncom, de ez még messze nem a mami kategória.

Mellesleg, aki 30+ évesen 20 éves kislányokkal szórakozik, az sokszor csak azért teszi, mert éretlen. A vele egykorú nők már családot szeretnének, nem egy kis bizbasz Jancsit. Gondolom ezt leplezed azzal, hogy mamának tartod a 30-as nőket. ;)

2023. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
97%
Naiv lenne tőlem, kérdező, ha szeretném, hogy mellékelj magadról mostani és 10 éves képet?
2023. máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
96%

Bahahaaha, csak szólok mostanság gondoltam en 30 eves nőként, hogy a 37-43 korosztallyal ismerkedem, mert oh biztos milyen jo pasik lesznek. Mit ne mondjak olyan brutalisan oregek eloben hozzam kepest, hogy el sem hiszem.

En sportolok, koltok az arcomra is, hogy szep maradjon meg x evig. Ezek a pasik meg osz, ritkulo hajjal, rengeteg ranccsl, megereszkedett borrel, kisse hasra hizva jonnek … el sem hiszem, hogy ilyen lepukkant ez a korosztaly! Ok ismerek 44 evest aki meg fullos siman lekorozi ezeket a 38as pasikat, mert sportol, jol eszik. Na de ez nem altalnos :Ddd

2023. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

"De a korombeli nők már ráncos asszonyok, már tényleg nem fiatalok."


Nyugi, te sem vagy az :D

2023. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
75%

Én is szeretném, hogy küldj egy 10 éves és egy mostani képet.

Küldhetsz privátban, és ha szeretnéd, megteszem utána én is.

2023. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
5%

13. És mi van akkor, ha valaki éretlen? Ezt miért úgy mondjátok, mintha nem lehetne annak lenni és ez valami halálos bűn lenne, vagy olyan, amit nem lehet vagy szégyen felvállalni?


Oké, éretlen vagyok. 10 évvel fiatalabbakkal ismerkedem ezért és a párom is ennyivel fiatalabb. És akkor most mi van? De komolyan kérdezem. Mert mindig ezzel az éretlenséggel jönnek, de mi is van akkor? Semmi.

2023. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Sztm több rossz pasi van abba a korba, mint nő.
2023. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
2%

Ahh persze, tudjuk hogy itt minden nő jobban néz ki 40 évesen, mint mikor 20 volt, mert igényes megminden, de ők is csak magukat álltatják.

Egy 40+ éves nő a világba nem fog úgy kinézni mint egy 20 éves, de még úgy sem mint egy 30.

Ez van, akár tetszik, akár nem.

2023. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
97%

19


Egy 40 éves férfi sem fog.

2023. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!