Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy így 32-33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így 32-33 évesen már 10 éve megállt az idő, ugyanúgy a 22-23 éves csajok a "korosztályom" mint 10 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Erre most döbbentem rá, egy osztálytalálkozó alkalmával, hogy Jézusom.. a valóban korombeli nők akik régebben az osztálytársaim voltak és ott ültek velem egy padban azok már szinte mamik! Nem tudom, hogy ez csak a magyar nőkre jellemző-e, de a nők valóban rendkívül hamar öregszenek errefelé.

Én meg semmit nem öregedtem külsőleg 10 éve, sőt még sármosabb lett az arcom inkább, és persze sokkal jobban állok anyagilag mint akkor. De a korombeli nők már ráncos asszonyok, már tényleg nem fiatalok.

Ez tipikus jelenség, másokkal is így van, hogy 22-23 évesen van kb. a szakadás a férfiak és a nők között biológiailag? Nem véletlenül statisztikai tény, hogy a nők "értéke" akkor van a csúcson. Utána megy lefele. Míg egy férfi az olyan mint a jó bor, nagyon sokáig csak nemesedik, majd csak ötven után, főleg a csóróknak megy le az értékük:

[link]

Mások is ezt tapasztalják?


2023. máj. 18. 08:08
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
21%

Nem minden fiatal nőnek kell tetszeni, hanem elég csak egynek, aki a párjának választ.


A férfiak és a nők szépséget sem lehet pontosan összehasonlítani. Vagyis össze lehet, szerintem is több a szép nő, mint a jóképű férfi. Csakhogy a nők bőven más dolgokat is néznek jobban ismerkedéskor, nem ennyire csak a kinézetet. A 10 évvel fiatalabb barátnőm sem csak azért szeret engem, mert öt évet letagadhatnék. Nem kell nála a korabeli srácokkal versenyeznem.

2023. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
76%
20-on évesen, 40 kg túlsúllyal, fekete zsákruhákban, pandamaci sminkkel, pirosra festett rövid hajjal tényleg szebb voltam, mint 35 évesen úgy, végre van seggem, lapos a hasam, hosszú, sötétszőke hajam van, kevesebbet sminkelek és emberi ruhákat hordok. Kinek mi.
2023. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

23


Itt egyedül te vagy a nyomoronc.


Amúgy én 31 vagyok, de sokkal jobban nézek ki, mint 20 évesen, pedig nem voltam igénytelen akkor sem.

Azt nem tudom, hogy 40 évesen hogy fogok kinézni, de nem is célom 20 évesnek kinézni.


Amúgy meg még egyszer mondom: Akármit képzelnek magukról a férfiak, rájuk is ugyanúgy vonatkozik, hogy 40 évesen nem néznek ki 20 éves titánnak, de a legtöbb 30 évesnek se menne el.

2023. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
22. Ez tényleg nagyon rossz példa. Minden más tényező változatlansága mellett van értelme ezt vizsgálni, hogy hány évesen néz ki a legjobban valaki. Aki egyformán figyel magára, igényes a testére, nem túlsúlyos, stb, az fiatalon néz ki a legjobban.
2023. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

25


Még úgy sem mindenki, egyénfüggő.

Én sosem voltam igénytelen, nem voltam elhízva fiatalon sem, sőt, nagyon is vékony voltam. 26 évesen kezdtem el keményen edzeni, szóval most, 31 évesen jobb az alakom, mint 20 évesen volt, de vszeg akkor is jó lett volna, ha már annyi idősen elkezdek edzeni. De az arcom rohadtul nem 20 évesen volt a legszebb, nekem akkor még az arcom inkább úgy nézett ki, mint tiniként, és ez kb. 24 éves koromig maradt így. Nem volt benne az a plusz, ami miatt látszik, hogy egy ragyogó, FELNŐTT nő lennék. Olyan fejem volt, mint egy csak félig kinőiesedett tininek + akármit csináltam, még pattanásaim is voltak itt-ott. De ezzel nem mindenki van így, valakinek pont annyi idősen a legszebb. Ezért mondom, hogy egyénfügg. Ahogy a ráncosodás is.

2023. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Es te kellesz a 22-23 eves lanyoknak? Mert ha nem, akkor ezt csunyan benezted incelkem :)
2023. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb negyvenes pasi már kopaszodik, pocakos, öltözni nem tud. Nem hiába randizok én is 28 éves sráccal 30 éves létemre. :)
2023. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
26. Az is szempont, hogy ki hogy lát téged. Lehet te most látod magad a legszebbnek, más pedig a 20 éves kori arcodat látná annak.
2023. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak hajlamosak erősen túlértékelni magukat. Majd még pár év, és már nyílt5an is szánakozva néznek rád ezek a lányok.


"de a nők valóban rendkívül hamar öregszenek errefelé."

Ti még hamarabb, csak nem látjátok reálisna magatokat.

2023. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg semmit nem öregedtem külsőleg 10 éve"


Ja, persze XD

Mindennap látod magad és megszoktad.

2023. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!