Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit vártok egy induló kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vártok egy induló kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott két felnőtt ember (harmincasok mindketten). A férfi kezdeményezett. A férfinak "kell udvarolnia", vagy most már teljes egyenjogúság van és nincsenek ilyen jellegű szerepek?

Egy férfi mit tegyen a kezdődő kapcsolat érdekében és mi a nő dolga szerintetek?



2023. máj. 18. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen büszke pasiknak sosem lesz normális nője. De úgysem érdemelnék meg.
2023. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a feleken múlik. Hogy ők hogyan élik ezt meg.


Férfi részről... Én se szeretem, ha a nő passzív az ismerkedés/randizgatás során. Volt ilyen próbálkozásom. KUKA lett. Nem kell egy prűd fadarab, hercegnő típus. Kész, nem vele illettem össze.


De másoknak meg lehet ez jön be, ha folyamatosan teperni kell. Mindenki találja meg a hozzáillőt.

2023. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, a barátodnak tetszik egy lány, és elvárja a lánytól, hogy ő udvaroljon neki? Miből gondolja, hogy a szimpátia kölcsönös? Megkérdezte? Így mégis mit vár, hogy magasról tesz rá ő pedig emiatt fog a karjaiba omolni? Ilyen hozzáállással inkább maradjon is egyedül mert ha az elején nem hajlandó tenni a kapcsolatért később sem fog, hanem mindig majd elvárja, hogy ha nehézség van, azt a barátnője oldja majd meg.
2023. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13, ismerkednek, találkozgatnak, de panaszkodik, hogy a lány nem elég aktív. Nem kezdeményez találkozót és az esetek többségében a pasi ír rá. De ha találkoznak, max elmennek sétálni. Tehát még olyan randi szerű randi nem volt. Csak munka utáni egy-egy séta. Erre mondtam neki, hogy én a lány helyében biztosan nem lennék valami lelkes és nem várnám dobogó szívvel a következő találkozót. Nekem tulajdonképpen mindegy, csak a barátom (kedvelem, de most szerintem hüllye) szerint a nőknek túl nagyok az elvárásaik. Szerintem meg nem nagy elvárás egy rendes randi, meg a sétálgatásnál kicsit több energiát beletenni. Én a nő helyében már meguntam volna.
2023. máj. 19. 10:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze így teljesen érthető. Ha ennyire belefáradt akkor lehet nem is kell neki senki. A beszélgetés sem mindegy miről szól, érdeklődnek-e egymás iránt vagy csak általános dolgokról beszélnek. Ebből így nem lesz semmi, teljesen feleslegesen pazarolják egymás idejét. Gondolom a lány azért nem kezdeményez semmit mert nem keltette fel a srác az érdeklődését és/vagy nem látja úgy a srác hozzáállásából, hogy komolyan gondolná. Ha ezt így folytatja a barátod a lány le fog lépni. És persze a lányt fogja emiatt is hibáztatni.
2023. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!