Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Személyes ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes ismerkedésnél milyen lépést vársz el egy nőtől, amivel jelzi, hogy ő is akarja ezt az induló kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férfiként már nyitottál, keresed a társaságát, bókolsz, írtál már neki minimális számú üzenetet, (egyikőtök sem egy nethuszár)...Mit vársz ahhoz, hogy színt vallj, igazi randira hívd?

2022. máj. 10. 02:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Utalás arra, hogy szeretne élőben is látni, ugyanígy kérdéseket feltenni, hogy "Mi lenne, ha...?", "Mit tenne, ha...?". Ezekből lehet szűrni dolgokat.
2022. máj. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Elhívom kávézni és lesz, ami lesz alapon.
2022. máj. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Jól értem, hogy nem is találkoztatok? Akkor mit akarsz te induló kapcsolatot?

El kellene hívni randizni, nem ő tőle várni a jeleket.

Idegennek milyen jeleket küldene, akik sosem látott?

2022. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És ő mit reagált ezekre a bókokra és a minimális számú üzenetre? Ha csak annyit egy nap múlva, hogy "köszönöm", akkor valószínűbb, csak udvarias volt. Ha érdekelte, ki is vagy, mit szeretsz, kivel élsz, mit dolgozol... akkor már ismerkedni kezdett veled és nyugodtan elhívhatod. Kicsit ki kell lépned a komfortzónádból.
2022. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kell várni, hogy randira hívjam? Meg kell kérdezni, hogy volna-e kedve találkozni velem valahol. Beülni valahova, vagy csak sétálni, fagyizni egyet. Ott úgyis kiderül, hogy mi a helyzet. Amikor fiatal voltam, össz-vissz 3 ilyen tipikus randim volt, a többi esetben máshogy ismerkedtünk meg. Mindhárom esetben belémkarolt a lány, ami kvára egyértelmű volt számomra.
2022. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha igent mond a randira?

Ha nem hívod el soha, akkor tökmindegy, hogy milyen jeleket vág a fejedhez.

2022. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy ilyen rosszul fogalmaztam. Élőben ismerjük egymást. Máshogy nem keresheti a társaságom, nem tud odajönni hozzám, csak élőben. Ez azt hittem egyértelmű.Nem szeretünk írogatni, néha mégis rámír.
2022. máj. 10. 08:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Régebben hívott kávézni, akkor visszautasított, de kB aznap találkoztunk először. Aztán jött, hogy még is ismertük egymást, beszélgettünk, kérdezgetett, érdeklődött, írt, én is írtam, mindig kedvesen fogadtam a kommunikációját, kérddzgettem. Annyit mondott utoljára, hogy jó lenne, ha még sokszor találkozhatna velem hivatalból. Ez mit jelentsen?Nem akar, vagy nem mer újra randira hívni?
2022. máj. 10. 08:54
 9/15 A kérdező kommentje:
Visszautasítottam én a nő a kávét
2022. máj. 10. 08:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Visszautasítottam én a nő a kávét"

Ez magyarul van?

2022. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!