Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor a nők egy idióta mellett kötnek ki és szenvednek egy házasságban, egy kapcsolatban, amikor rengeteg rendes normális férfi van, akik egyedül maradnak, akikkel pedig jól meglennének?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Olyan nincs hogy normális pasi, általában a kevésbé jóképű férfiak szokták ezt hazudni magukról hogy “normálisak”, mivel nincsenek meg nekik a lehetőségük hogy minden nővel kikezdjenek.


És ugye ezzel a szöveggel könnyebben fel tudják dolgozni hogy nem kell nekik a nőknek.


És ezt férfiként mondom…

2023. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Mert nők, nekik az unalmas. A drámára, izgalomra vágyik a legtöbb, ahol szenvedhet.

Valójában pontosan tudják, hogy vannak ilyen férfiak, és mellettük sokkal nyugodtabb életük lenne, és jobban meg lennének becsülve. De nekik ez nem számít, csak a külső valójában. Ha jóképű vagy, mindent elnéznek kb. Ha nem, akkor meg bármit csinálhatsz, akkor sem leszel nekik jó :D

2023. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Magadra gondolsz, es b@sszak a csorod a meg nem kapott nok ferjei. Ez tul szubjektiv.
2023. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

A "normális" férfiak mellett is lehet ám szenvedni, valamint belőlük is válhat idióta.

Ezenkívül mi lenne a jó abban ezeknek a nooormális férfiaknak, ha egy olyan nő választaná őket, aki szìve szerint inkább mással lenne? De tényleg..MI?

Egy ilyen kapcsolatban nagyon gyorsan megszűnne a szex, akkor meg az lenne a baj.

2023. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok, és kikérem magamnak az egészet. Én normális férfi mellett állapodtam meg, 10 éve vele vagyok. Nem, egyik magát jófiúnak képzelő kis beteg h.ülye mellett sem lenne jobb életem attól, hogy nem néznek ki jól :D
2023. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!