Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ír vissza ennek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Múlthét szombaton találkoztam egy lánnyal teljesen véletlenül. Én is másik társasággal voltam ő pedig az én egyik régi ismerősömmel volt. Akihez én oda mentem köszönni es beszélni vele, ekkor jött oda ez a lány es kezdtünk el beszélgetni így közösen. Nagyon rokonszenves volt, es szerintem én is neki. Ra pár napra találkoztam a barátommal aki mesélte , hogy sokat emleget azóta is a lány engem. De kiderült, hogy vqn barátja a lánynak. Igazából ez után nem meg se fordult a fejembe , hogy keressem mert mégis csak barátja van, gondoltam csak egyszerűen kedves volt velem akkor.

De tegnap rám irt instan, es beszélgettünk egész nap, aztán este csak le láttamozott es nem irt vissza azóta sem.

Nem is azzal van a baj, hogy nem akar tőlem semmit mivel barátja van, csak az idegesít , hogy akkor miért irt rám. Szerintetek miért csinálja vagy miért nem ír?



2023. máj. 20. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a barátja meglátta, és kifejezte nemtetszését. Esetleg nagyon is tetszel neki, és tudja, hogy ez nem vezetne jóra a kapcsolatát illetően.
2023. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem tiltod le? Akarsz szerető lenni, vagy akarsz kapni? 🤣🤣
2023. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen fiukkal baratkozo lanyok.. jobban ki jona fiukkal mint a lanyokkal.. siman baratzonaba tett.
2023. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek barát zónát, sem verést 😅. Azért is nem írtam neki én, mert kapcsolatot szerettem volna , vagy úgy megismerni, hogy legyen valami közöttünk. De amikor kiderült , akkor nem is gondoltam ra. De azóta csak ra tudok gondolni. Elképesztően bosszant , hogy akkor miért irt és szemelyesen is miért volt olyan, ha most így hirtelen Ghostingol.
2023. máj. 21. 07:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Akarnál olyan nőt, aki veled kapcsolatban van és közben másnak irogat? Gondolom nem, akkor itt el is dőlt a kérdés.
2023. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!