Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanság flegmábbak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság flegmábbak a nők tinderen? Ti hogy érzitek?

Figyelt kérdés

Voltam már tinderen pasiként az évek alatt többször, de mostanság mintha kicsit rosszabb lenne a helyzet. A matchek fele nem válaszol, de amint felajánlom hogy "vedd szét a matchet ha nem akarsz kommunikálni" akkor pár másodperc után eltünnek, tehát olvasnak.

A másik felével meg kb 10 sorig jutok, és unmatch. Valakitől megkérdezem mit jelent a "dínó" emoji - kimatchel. Valakinek utolsó mondatom "és milyenek az itteni tapasztalataid?". Valaki meg 180 cm volt, én írom "bocsi 177 vagyok, az még belefér?" 2 hete nincs válasz...

Úgy látom, mintha türelmetlenebbek lennének, mintha elvárnák hogy 5 szó után belémzúgjanak. Mintha csak azt lesnék, hogy "ááá na itt ez a parányi dolog ami nem tetszik nekem, off-oljuk a pasit".


2023. máj. 21. 10:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Aki nem hozza a kulso szintet azzal azok, ha vam lobve es megemlited akk kedvesebbek lesznek.
2023. jún. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát én még soha nem voltam tinderen, mindig élőben találtam meg a párjaimat. Viszont voltam régen mindenféle facebook csoportban és aktívan kommentelgettem. Na ott simán lehetett ismerkedni, látod a másikat mi a véleménye erről, arról, milyen a személyisége, képeit is látod. Látod, érzed ha valakivel egy hullámhosszon vagy. Mehet a privát is. Sokkal kötetlenebb, lazább, több infót szerzel róla mint társkeresőkön ráadásul ha szimpatikus valaki jelleme nem is annyira számít ha epp csak egy darab nem is túl előnyös képet láttál róla. Sok emberrel lehetett volna nekem valami, csak épp nem kerestem akkor senkit. Én a helyedben a tinder helyett/mellett ezzel próbálkoznék online.
2023. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!