Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogy viszonyultok hozzá, ha egy férfi, fiú a metrón, vagy villamoson próbál veled ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 21:49
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Jó persze, zenét hallgató, vagy nagyon elmélázó lányokat nem szólítok meg.
2023. máj. 21. 22:53
 12/38 anonim ***** válasza:
78%
Elég rosszul viselem, de sajnos mindig van aki bepróbálkozik. Házas vagyok, ez az egyik ok amiért abszolút kizárva. Másik ok pedig hogy ha utazom akkor általában sietek valahova és mindenen is jár az eszem, csak az ismerkedésen nem.
2023. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Jó ez jogos. A gyűrűket a lányok kezén mindig meg szoktam nézni, ha a gyűrűsujjon van gyűrű, akkor nem próbálkozom.
2023. máj. 21. 22:56
 14/38 anonim ***** válasza:
81%

#9: "De egy semleges arc az szerintem még nem tiltás."


Oké, és ha elkezdesz közelíteni, és ezalatt vált át az arca semlegesből elsötétülő, vagy éppen riadt tekintetbe?

2023. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Hát akkor se 😃
2023. máj. 21. 23:00
 16/38 anonim ***** válasza:
27%
Istenem, egy árva megszólítás már mindjárt zaklatás lesz. Az ilyen embereknek valami pszichés problémájuk van, vagy mitől élnek meg egy ilyen hétköznapi, piti dolgot ilyen traumatizáltan?
2023. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
77%
#16: például mert azt akarják, hogy VADIDEGENEK hagyják őket békén?
2023. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

"Nem lehet, ezt annyival elintézni, hogy köszi, nem szeretnék most ismerkedni?"


Nem. Mivel nem küldök jelet, nem szemezek, a másik közeledése alapból kéretlen. Bunkókkal meg én is bunkó leszek.


Elmondom neked a legutóbbi esetet. Villamoson éreztem, hogy valaki bámul. Ránéztem a pasira. Nézett, mint egy sorozatgyilkos. Elnéztem róla. Kicsivel később visszanéztem, hogy bámul-e még. Bámult kis mosollyal. Az égre néztem, sóhajtottam, és elsétáltam hátrébb, hogy ne is lásson, és hátat fordítottam. Pár perc múlva megfogta a vállam, és megkérdezi, elmennék-e vele kávézni.


Ez a logikátok.

2023. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%
#18: fú, bakker, ez nagyon durva. Én lehet, hogy ráordítottam volna.
2023. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Na ez a villamos sztori ez azért durva. Én ezért nem így próbálok közeledni.
2023. máj. 21. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!