Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő életem szerelme, mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő életem szerelme, mindent megadnék érte, mégis hamarosan feleségül megy valaki máshoz... hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

A munkahelyről ismerem az említett Nőt, a nagybetűset, akiben minden megvan... humor, intelligencia, szépség, kedvesség, ő az akiért hajlandó lennék örökké hűséges lenni, családot alapítanék, mert nála jobbat nem találhatok. Mégis, hozzámegy egy férfihez, akit már előttem ismert, így esélyem sem volt nála. Pedig olyan kedves velem, egy hullámhosszon vagyunk, minden olyan természetes volt vele már mióta először találkoztunk... de nincs mit tenni, el kell fogadni. Hogyan tegyem túl magam ezen? Hónapok óta őrlődöm és nem tudok más nőre mégcsak ránézni sem. Elmúlik ez valaha? Érdemes reménykedni, hogy valami tönkremegy majd köztük? Bevalljam neki az érzéseimet? Tanácstalan, reményvesztett vagyok. Úgy érzem, a szívem neki rendeltetett és soha többé hozzá foghatót nem fogok megismerni. Segítsetek!


F 30



2023. máj. 23. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Én olyan férfibe is voltam/vagyok szerelmes akivel meg sosem találkoztam élőben, szóval abszolút lehetséges így szerelmesnek lenni
2023. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Lehetséges, persze, de nem ő lesz élete szerelme, akin nem tudja magát túltenni...
2023. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Számomra is van olyan elérhetetlen személy akin soha nem fogom magam túltenni

Es megcsak élőben sem láttam

2023. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mar hogyne lehetne a Nagy O attol meg hogy nem jartunk? Ha latom a viselkedeset, hogy minden olyan erteket kepvisel amit keresek egy noben, es emellett gyonyoru, ragyogoan szep nő, akinek mar az erintesetol meglagyul a szivem? Aki egyszeruen tokeletes? Ha ezt nem tudjatok elkepzelni kedves ketkedok, akkor ti meg nem talalkoztatok ilyen emberrel. Keressetek tovabb. Sajnos nekem is ezt kell tennem, de ha talalok is olyat akivel beerem, csak egy potlek lesz.
2023. máj. 25. 21:23
 15/15 Crisopher ***** válasza:
100%

"Mar hogyne lehetne a Nagy O attol meg hogy nem jartunk?" - Nem jártatok, nem lehet a nagy ő, sose volt kölcsönös.


"Ha latom a viselkedeset, hogy minden olyan erteket kepvisel amit keresek egy noben, es emellett gyonyoru, ragyogoan szep nő, akinek mar az erintesetol meglagyul a szivem?" - Túlidealizálod, és ezt az ideált látod magad előtt, nem a nőt szereted, csak egy képet róla a fejedben.


"Ha ezt nem tudjatok elkepzelni kedves ketkedok, akkor ti meg nem talalkoztatok ilyen emberrel." - De, találkoztam. Csak ő a párom, aki ezeket az érzelmeket viszonozza. Ez a nagy különbség. Hogy viszonzott a dolog


"Keressetek tovabb" - Nekem nem kell. Megtaláltam életem szerelmét, nem kell más, de neki se, csak én. Itt neked kell tovább keresned.


"Sajnos nekem is ezt kell tennem" - Ezt kell tenned, de ne sajnáld. A nő nem akart téged, ezt nem szabad sajnálni, tudomásul kell venni


"ha talalok is olyat akivel beerem, csak egy potlek lesz" - Ha szigorú vagyok, azt mondom, ilyen hozzáállással tényleg ne keress. Ha megértő akarok lenni, azt mondom, minden szerelem után ugyanezt éreztem. De túl lettem rajta, és mindig jött jobb. Amikor exemmel szétmentünk, azt éreztem, ilyen jó nőt sose találok többet. Eltelt másfél év, és jött a mostani párom, és MINDENBEN felülmúlta az exem. Sose tudhatod, mikor sodorja eléd az élet az igazi szerelmet, de hidd el, többet fog érni neked, mint ez az egyoldalú viszony. Most ezen tedd magad túl, és utána nyiss újra a nők felé

2023. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!