Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy màr a nàlam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy màr a nàlam elönytelenebb külsejü, butàbb, szemtelenebb nöket is feleségül vették csak engem nem?

Figyelt kérdés

Most komolyan hol van a hiba? Nem célom megszòlni màsokat csak tényként írtam le, énis vagyok olyan mint ök,söt....

Nagyon el vagyok keseredve.

34 éves vagyok.


Építö jellegü ötletet, tanàcsot szívesen fogadok de kérlek ne bàntsatok ígyis minden éjszaka sírok.


2022. febr. 6. 09:34
1 2 3 4
 1/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

A szemelyidegedben van vakami eszmeletlen nagy hiba, amit ennyibol mi nem fogunk sajnos megmondani tudni. Meselj magadrol picit, meg a felfogasodrol.

Vagy rondabb vagy, csak nem jol latod magad, es viszonyitod mashoz.

De en az elsore tippelnek inkabb.

Tenyleg nem bantasbol, de ez igy logikus.

2022. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, tán nem megfelelő emberekkel talalkoztal
2022. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
Válogatós vagy!
2022. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Reàlisan làtom magam és nem is csak a külsöt nézem a màsikban sem.

Ennyire ronda azért a legrosszabb esetben se vagyok ..

2022. febr. 6. 09:42
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
De már nem először teszed fel ezt a kérdést. Valami baj csak van veled. Mert ahogy írod még a legrondább, legbutább nők is találnak maguknak valami balekot aki feleségül veszi őket.
2022. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%

Annyit azert bizton allithatok, a kulsoddel sokat foglalkozol, a belsoddel is talan kene ennyit.


Azert azt meg kell jegyezni, a legtobb ilyen holgy, akik "nem ertik" miert nem kellenek egy ferfinak sem, akik azert tenyleg barmilyen non kapnak, azok nem is fogjak itt elfogadni senki velemenyet, es az egesz topic vegere csak a siras megy.

2022. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy írták előttem,lehet hogy válogatós vagy.Nem mondom hogy nem kell válogatni,csak lehet hogy túltolod.
2022. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A belsömmel is foglalkozok, és ami hasznos építö jellegü tanàcs azt megfogadom. Csak màr tényleg nem tudom mit tegyek és csak egyre szomorùbb vagyok.
2022. febr. 6. 09:49
 9/31 anonim ***** válasza:
11%
Az, hogy pióca vagy. Senki nem szereti az olyan felszínes nőket, akinek tök mindegy ki, csak vegye már el valaki.
2022. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kezdem nyilvàn, csak hàt a vàgyam ez lenne.Hazudni jobb?
2022. febr. 6. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!