Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kisfarkú férfiaknak is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfarkú férfiaknak is van barátnőjük/feleségük/szerelmük? Ha igen, miért választanak ezek a nők ilyen férfiakat, ha nem jó velük a szex, és a méret tényleg ennyire fontos dolog?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az bírálta a 13 cm-emet, aki nem volt jó az ágyban. Aki jó volt, annak tetszett, normálisnak tartotta vagy nem volt vele problémája. Sokatmondó.


32f

2022. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

"A kismellű nőknek is van barátjuk/férjük/szerelmük? Ha igen, miért választanak ezek a férfiak ilyen nőket, ha nem jó velük a szex, és a méret tényleg ennyire fontos dolog?"

"A lapos seggű nőknek is van barátjuk/férjük/szerelmük? Ha igen, miért választanak ezek a férfiak ilyen nőket, ha nem jó velük a szex, és a méret tényleg ennyire fontos dolog?"

stb stb stb

2022. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Van párom. Jó a dumám, és jól keresek. 17cm. a répa. :(
2022. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek abbahagyni a nők csesztetését. Férfi vagyok. Azért tettem fel a kérdést, mert szerintem az itteni fiúk túlpörgik a kis méretük miatti siránkozást, nagyon meglepődnek tartanám, ha a kis pénisz valóban akkora gond lenne, mint ahogy itt gyakran beállítják. Ezért örülnék, ha kis péniszű férfiak, és ilyen férfiakkal kapcsolatban élő nők válaszolnának, vagy olyan emberek, akik ismernek ilyen párokat. Nem a nemek közti ellentétet akartam szítani, szóval kérem, hogy ne folytassátok ezt.
2022. nov. 7. 21:38
 5/23 A kérdező kommentje:
*meglepőnek
2022. nov. 7. 21:41
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Voltam együtt 3 sráccal is párkapcsolatban, akiknek 12-13 cm volt a méretük. Az első srác nagyon magabiztos volt, egyszer sem nyavajgott a mérete miatt, és istentelenül érzéki volt, plusz a mérete és vastagsága miatt minden póz szuper volt. A második srác nem volt tapasztalt mondjuk az ágyban, de minden alkalommal után egyre ügyesebb volt. A harmadik sráccal meg maga volt a menny a szex, mindig meg tudott lepni vmi újjal- Ő viszont sokszor elbizonytalanodott a méretével kapcsolatban, gondolom volt már olyan női partnere, aki beszólt ez miatt. Az ilyen 16-18 centis párjaim meg állandóan a farok méretükkel voltak elfoglalva, és egy idő után már nagyon az agyamra mentek, plusz közel sem voltak olyan jók az ágyban, mint aminek tituálták magukat, plusz rengeteg póz már kényelmetlen volt számomra. Voltam egyszer egy 20 centivel megáldott, Ő nagyon finoman bánt a szerszámával, és tudta nagyon jól, h ha az egészet belém akarná préselni, akkor fájdalmat okozna. Mindig figyelmes volt, és nem volt egy vadb@rom. Vele is nagyon élvezetes volt az együttlét.



És nem a farokméretük alapján választottam Őket, mert az ott az ágynál derült ki. Egyedül egy srácnak tudtam előre a méretét, de mert Vele hónapokig chateltünk mielőtt találkozni tudtunk, de akkor sem a farka miatt randiztam, majd léptem kapcsolatba Vele. Ez a farokméregetesés sztem már sokaknak egy komplexus, plusz vmi alázós/felsőbbrendűségi fétis szerűség.


De azt nem mondom ki teljes bizonysággal, hogy a méret nem számít, mert volt egy 11 centis partnerem, bár igazából 2 sebességel tudott üzemelni, és 1 pózban. És azt hitte magáról h ezzel minden rendben van, mert az előző bnője (akivel kölcsönösen veszítették el) így is élvezte. Nem ez miatt lett vége a kapcsolatnak, hanem mert már 2 hónap után az esküvőt tervezte...

2022. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
8-as: te teljesen el vagy tévedve, öcsi.
2022. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekrm nem volt gondom nokkel , pedig volt aki minden merettel volt mar kb.
2022. nov. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

"szerintem az itteni fiúk túlpörgik a kis méretük miatti siránkozást"


Nem csak szerinted.

2022. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2. Mert sok férfinak csak olyan jut! Ha választhatnának, más lenne az ábra!
2022. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!