Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők párkeresésben néha miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők párkeresésben néha miért adják fel az álmaikat?

Figyelt kérdés

Azért jutott ez eszembe mert társasági életben, beszélgetések, bulik során sok olyat hallottam hogy a csajok elmondták hogy ilyen és ilyen pasi tetszik neki, felsorolt külső belső tulajdonságokat vagy legalábbis erősen sugallta az elvárásait. Aztán 15 évvel később látom ezeket a nőket, hogy hát messze nem olyan pasival vannak mint amit felsoroltak elvárásokat.


Például egyik hát szinte olyanokat mondott hogy azt gondoltam ennek valami dúsgazdag herceg kell, erre látom egy autógyári melós felesége lett és boldogan élnek.


Nők az álompasiról való álmodozást akkor van hogy feladják inkább?


Miért adják fel?



2023. máj. 24. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem a kövér lányokat fiatalként, utáltam őket, most mégis egy 80 kilós lány az ideálom....csak sajnos megcsalt.
2023. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet az álmom egy 197 cm magas férfi, hogyha nagyon kevés ilyen magas pasas mászkál az utcán, plusz, ha mellette tahó vagy homlokegyenest mást gondol az életről, mint én?


Akkor úgyis ott hagyom, mert belsőre nem illünk össze.

2023. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szerelem közbeszólt az álmoknak.
2023. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
En voltam már álmaim pasijaival csak epp családot nem akarnak. Én meg igen. Szóval nem tudom kitől így.
2023. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ideálom, de nyitott voltam más típusú emberekre is. És egy más típusú emberbe szerettem bele. Pedig mindig azt hittem nekem majd valami csóró bölcsész/művész barátom lesz, aztán összejöttem a férjemmel aki nagyon reálos gondolkodású. És jól érzem magam vele, ez így alakult.

Meg persze sokszor a realitás is bejátszik, sokan belátják hogy hiába ábrándoznak a szőke hercegről ha ők maguk nem hasonlítanak egy hercegnőre.

2023. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 éve marhára nem az tetszett, mint most 30-ason. Ez nekem evidens. Az emberek 10-15 év alatt Jó esetben változnak, ennél fogva a preferenciáik is.


Arról nem is beszélve amikor hiába van zsánered, amikor egyszer csak olyan valaki jön, akitől nem is várnád hogy megbolondít.

2023. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!