Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Halottál már sikeres netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halottál már sikeres netes párkeresésről 25 és 35 közt? Leírom lenn, miért kérdem. N

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert sajnos én nem. A jók elkelnek gondolom, mielőtt még a házasodás és családalapítás korába lépénének, tehát általánosítva a 20-as évek vége előtt. Az összes lelkileg egészséges, családcentrikus, mutatós nő és férfi elkel.

És ahogy ismerkedem, úgy érzem, már nem találhatok jó férfit a számomra, legalábbis a netes párkeresőkön biztos nem. Élőben még lehet ismerhetnék meg jót, mert ha van szingli jóféle férfi, az meg nincs fönn ezeken a szennyes társkeresőkön. Hisz jut minden ujjára nő, ahogy mondják. De nekem meg nem nagyon van lehetőségem, merszem élőben ismerkedni, ezért próbálkozok a neten, de mint mondtam, csupa használhatatlan alakkal akadok össze.

- Volt egy srác, aki egész jó lett volna, de minden héten 2X haverozik, vagy órákra, vagy egész éjszakákat, pedig 30 is rég elmúlt... Így nem lehet se komoly kapcsolatot, se gyereket nevelni.

- Volt egy másik, szintén 30 is rég elmúlt férfi, aki szintén egész jó lett volna, olyan jókat tudtam vele beszélgetni, mint egy legjobb baráttal, de ő meg, kimondom a tényt, ronda. Egyszerűen nem tudtam hozzá úgy vonzódni, testileg. Csakis lelkileg. Mert amint rám nézett a vizenyős, éhes szemeivel, megfordult a gyomrom, még egy csókot se tudtam volna elviselni tőle, nem hogy többet.

- Volt egy srác, aki szintén egész jó lett volna, jófej, jól kinéző, de vele 2 dolog volt, az egyik hogy megállás nélkül poénkodott, a másik, hogy tanár... Anyám is tanár, kösz nem: fizetés 0, szabadidő 0, ha mondjuk pályát akarna váltani akkor oké lenne, de odavolt a munkájáért. És mint mondtam, a másik, hogy folyton vicceskedett, lehet ez volt a csajozási stílusa, de nem jött be egyáltalán.


Na ők voltak még az egész jó, de valami miatt selejtes férfiak. A többiek szóra se érdemesek. Csak szexet keresnek, vagy írni se tudnak helyesen, vagy bármi egyéb. Valaki eltűnik, valakinek nője van, valaki egy szavas üzenetet ír...


És hát az ismerősi körömből se tudok senkit, aki normális férfit szedett össze volna a neten ebből a korosztályból. Egyetlen egy sikeres netes párkereső sztoriról halottam, ahol egy normális, takaros férfit szedett össze egy rokonom, meg is házasodtak, de ők meg 50 felettiek. Lehet az idősebb korosztályban már nem ez van, hogy elkelt a java, mert addigra ugye elválnak sokan a jók közül, nem működött, asszony megcsalta, bármi. Felszabadulnak a jóravaló férfiak.


Kezdek kétségbe esni, szeretném megtalálni életem párját, megházasodni, gyereket, de kivel is? Magányos vagyok veszettül, de nem fogok attól még méltatlan kapcsolatba beleugrani, akárkivel nem lehet életet tervezni. Szerelmet akarok.


Mindenkinek, akinek normális párja van az én korosztályomból, már 20-as évek eleje óta együtt van, és nem neten ismerkedtek meg, hanem élőben. (Jó, nem mindenki van együtt 20-as évek eleje óta, de mindenkire igaz az, hogy nem neten ismerkedtek meg.) Nem garancia persze ez se a sikerre, tudom, mert van egy pár akit ismerek, egyetemen ismerkedtek meg, tehát 20-s évek elején és élőben, de nagyon faramuci a kapcsolatuk, nem akarnék olyat magamnak.


Ha te személy szerint tudsz sikeres párkereső sztorit, akik 20-as évek végén vagy 30-as évek elején neten ismerkedtek meg, és totálisan rendben van a férfi fél a kapcsolatban, írd meg, hátha kapok reményt.


Élőben kellene ismerkednem, de ott nem találkozom senkivel...


Legjobb barátnőm pl. akkor mázlista, ő a 20-as éveinek közepe fele lett szingli, de nem sokáig, egykettőre valaki bemutatta annak, aki mára már a férje, és egy példaértékű férfi. Nekem miért nem volt ilyen szerencsém? Miért a neten szívok, mint a dedóban?


Persze nem akarom hárítani a felelősséget, hisz magam mondtam, a legjobbak elkelnek, lehet, hogy én se vagyok elég jó úgymond, mert akkor így vagy úgy elkeltem volna, leszólított volna a Nagy Ő a plázában, vagy bármi. De nem történt ilyen.


Éjszakai szórakozóhelyen nagyon könnyű ismerkedni amúgy, de ott meg nem akarok, az vagy a szexről szól, vagy ha nem, akkor se akarnék olyan férfit, aki ilyen helyekre jár... Én se járok már.


Na, most aztán jól kiírtam magamból, ez jól esett. De tényleg csapdában érzem magam, haladnék már 1-ről a 2-re a magánéletemben, de sehol semmi. És most nem is kell olyan messzire menni feltétlenül, mint családalapítás meg feleséggé válás. Elég olyan aktuális dolgoknál maradni, hogy magány, szerelem... Szeretném megtalálni "az Igazit".


Néha találkoztam, megismertem olyan férfiakat az elmúlt években persze, akikkel el tudtam volna képzelni mindent, de egyikből se lett semmi. Vagy félbemaradt pár randi után, mert nem lett szerelmes, vagy el se jutottunk a randiig. De a legtöbbször simán az van, mint most is, hogy aki tetszik, annak már van valakije. Barátnője, jegyese, felesége.


2023. ápr. 28. 03:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Na még egy éjjeli bagoly. Először is köszi az infót, most már tudom, hogy selejtes vagyok :D


Mint ahogy te is, sok hasonló nő szingli hasonló értékrendekkel. És mit ad isten, rengeteg férfi is! :O

Sokan foglaltak, azt én is látom. De ezért is próbálkozunk be, puhatolózunk minél több nőnél, hogy megtaláljuk azt aki szingli.

Hozzád is el fog jutni egy férfi idővel, aki olyan amilyet keresel.

Ahogy leírtad voltak férfiak körülötted, csak valamiért nem működött. Ezzel nincs gondod.


Arra nagyon kíváncsi vagyok hogy nézhetett ki a csúnya férfi akitől undorodtál ilyen szinten. Ha gondolod küldj már képet róla privátban! :D


Nem kell elkeseredni, fiatal vagy még. Én is élvezem az életet, hogy egy hosszú kapcsolat fejeződött be. Elején kétségbe voltam esve kicsit, hogy fuh ideje lenne minél hamarabb valaki... De aztán rájöttem hogy semmivel se vagyok elkésve, sőt...


Fel a fejjel ;)

2023. ápr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen, én is ezt látom sajnos.

Aki 20-as évek közepéig nem találja meg a párját, annak később csak egyre nehezebb lesz.

27-28 évesnél idősebb egyedülállók vagy külsőre nem ütik a szintet és ezért nem megy nekik az ismerkedés, vagy defektesek.

Elég kevés a kivétel.

2023. ápr. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
35 évesen miért családcentrikust keresel ? Ilyenkor is vannak normális férfiak de aki normális az javarészt elvált. 40 év felett meg már normális ember nem akar gyereket , 40 évesen megszületik a kicsi 60 éves koráig kell menedzselnie. Értem hogy élünk addig, de az már nem olyan. 60 éves már nagyszülő , nem úgy érti meg a fiatalokat , lehet bármi betegség főleg 45 felett, hogy tudna felelősséget vallalni ?
2023. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen online találtam meg a jelenlegi páromat, lassan 4 éve vagyunk együtt, minden szuper. A legjobb barátnőm (akkor 31 volt) szórakozóhelyen kacsintott össze először a későbbi férjével, aki mintás családapa lett. Mindenre van példa.


A leírásodból azonban nekem kitűnik, hogy neked kb soha senki nem lesz jó, mert mindig találsz majd valamit, ami miatt nem tökéletes. Ha kellemes társaság, akkor ronda, ha jól néz ki, akkor bunkó, ha helyes és kedves, akkor csóró. Ha mégiscsak jön majd Mr. Tökély, akkor meg az lesz a bajod, hogy elvált. Az agyam eldobom, hogy neked az is probléma, hogy időt tölt a barátaival, és emiatt már előre látod, hogy nem fog foglalkozni a gyereketekkel.. WTF?!

2023. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehát te se vagy normális nő, hogyan is lehetne normális barátod?


Hogyha élőben eddig nem találkoztál senkivel, akkor járj el más helyekre! Hogyha a való életben egy férfit se találsz megfelelőnek, nem érzed, hogy veled lehet gond és csak a hibát keresed, avagy nem tudsz ismerkedni?

2023. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki, másfél-két hete párkeresés címszóval csak a "selejtben" turkál, és féltékeny a barátnőjére?


Teljesen megértem amiről írsz, a jelenség létezik, valóban nehéz ebben a korban a társkeresés. (Sokan már házasok vagy most vannak válófélben) Kevesebb a potenciális partner, nehezített pálya az ismerkedés (hol, mikor, hogyan, kivel)

Bár nálad a sikertelenség zálogát inkább az adja, hogy borzasztóan frusztrált, görcsös és dühös vagy.

Így a számodra potenciális férfiak már azelőtt elkerülnek mielőtt észrevennéd őket. Egy görcsös, ideges, kritikus nővel nem egy álom az ismerkedés. A ferfiak tapasztalatom szerint a bájos, nyugodt nőket kedvelik akik színt és nyugalmat, boldogságot és egyensújt hoznak az életükbe.


31N

2023. ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak félig meddig volt sikeres netes párkeresésem. Tinderen találtunk egymásra, tervezgettük a jövőt, megkértem a kezét, amire igent mondott, új lakásba költöztünk (albérlet), majd a 4. évüknél bekattant az új munkahelye miatt és csak úgy lelépett az exem.

Persze szakításkor úgy állított be engem, mint aki egyedüliként mindenért hibás ezért.

2023. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, akinek nincs ideje párkapcsolatra, mert van olyan dolog az életében, amit nagyon szeret és belső harmóniát ad és inkább arra szánja az idejét, az selejt...értem...

Talán te is találhatnál valamit és akkor nem lennél ilyen nyomorúságos...

2023. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Èn 31 voltam, a párom akkor töltötte a 29 et. Neten ismerkedtünk meg facebook appon. Ennek 2 ève. Azóta is boldogság van, már együtt èlünk, èppen babát várunk. Szerintem èn kifogtam vele egy álompasit. Igaz mi bevalljuk hogy mindketten hülyèk vagyunk😁 dehát amúgy unalmas lenne az èlet.
2023. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van igazság abban, amit írsz. De ugyanakkor nem biztos, hogy azzal jársz jól, ha ezt mantrázod magadnak. A tanár udvarlóra visszatérve például, oké, hogy keveset keres, de a pénz nem lehet minden. Nem fontosabb az, hogy jól érezze magát a szakmájában? Sőt, ha esetleg te keresnél jobban, akkor összedőlne a világ? A tanár pasik általában nyitott személyiségek, nem akadnak fent azon, hogy a zasszony jobban keres. Ez még nem kellett volna kizáró ok legyen szerintem. Ráadásul többnyire családcentrikusak is, nem egy klasszikus hűtlen banda.


Én 1 normális párt ismerek netről, ott a pasi olyan 28 körül volt, mikor megismerkedtek. Ő egy nagyon igényes fazon, lehetett volna sok egyéjszakázása, de sose ment bele, mert nem akart érzelmek nélkül. Eleve egy ilyen pasas még a való életben is rohadt ritka. Inkább évekig volt konkrétan szex nélkül, míg összejött ismerős csajjal, azóta boldogak.


Én már nem voltam ilyen szerencsés, jöttem össze full jónak tűnő 30-assal, aztán kiderült, hogy azért ő is dugná a fél várost még, és a komolyság olyan messze áll tőle, mint Makó Jeruzsálemtől, de ő az az alamuszi fajta volt, hónapokig jól megjátszotta magát, aztán kiderült, hogy ki se törölte magát ezekről a netes szarokról (tőlem 1-2 nap után kérte, hogy töröljem magam)...


Lényeg, hogy lehet jót kifogni, de (baromi nagy) szerencse kell.

2023. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!