Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak még az ismerkedéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, van egy gyermekem, jelenleg nem dolgozok, tartalékaimmal jelenleg jól elvagyok, még egy fél évig-évig nem is szeretnék dolgozni, inkább tanulok és a gyermekemmel töltenék minőségi időt, ez nem tudom mennyire lenne rossz pont ismerkedésnél… komoly kapcsolat lenne a célom, persze így tudnék időt szentelni a másikra is..

munkába természetesen későbbiekben szeretnék visszatérni.


2023. máj. 24. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Itt bazzeg senki se dolgozik? Nyugi, én se.
2023. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

szóval gyereked is van és nem is dolgozol...


én félnék egy ilyen nőtől....so sok kétségem lenne.


Szóval azt mondanám h köszi de van párom...

2023. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Elég komoly ez az összeg arra, hogy fél év alatt el legyen égetve. Én kicsit így élném meg. Nagyon hamar elszalad az a fél év, a pénznek meg annyi.

Ez csak egy vélemény, persze semmi közöm hozzá. És lehet, hogy ha valaki jól szituált, akkor ez semmit nem oszt a dolgokon. Viszont ha már így, akkor egy külföldi országban lenne jó eltölteni ezt a fél-egy évet, más azért egy tengerparton sétálgatni egy hosszú szabadság alatt. :)

2023. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogyha a gyerekeddel akarsz lenni, akkor abba hogyan fér bele komoly kapcsolat...
2023. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tanulmányaimra nagyon oda kell figyelnem jelenleg, félretett pénzem pedig bőven van hogy ezt az időszakot, nyugalomban végig tudjam csinálni. A kisgyermekkorát sajnos szinte megállás nélkül végigdolgoztam, körülbelül hazajártam aludni.. örülök hogy most van rá időm, tudok vele normálisan foglalkozni.

Munkáltatóm bármikor visszavenne, nagy álmom külföldre költözni, és persze könnyebb lenne nem egyedül nekivágni.. dolgozni meg külföldről is tudnék..

meg persze hiányzik a társ-szeretet..

2023. máj. 24. 15:22
 6/8 A kérdező kommentje:
4# talán úgy hogy van ismerkedés időszak… nem egyből költöznek össze…
2023. máj. 24. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké én ezt vágom, de ha ismerkedés áll fenn a gyereked hová teszed, állandóan nagyszülőkhöz, veletek tart?
2023. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyha gyerekeddel szeretnél több minőségi időt tölteni és nincs időd párkapcsolatra, akkor várj az ismerkedéssel.
2023. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!