Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők akik jeleket se mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akik jeleket se mernek küldeni a pasinak (mert nehogy "beégjenek"), miért várják el, hogy a pasi ennek ellenére kezdeményezzen náluk?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én speciel nem várom el...
2020. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én nem várom el, tudom, hogy így nem lenne "jogos".

Cserébe nem értem, hogy várják el a jeladást, ha alázva (ribizve meg mindenfélézve) van érte az ember. Egy sima szemezni próbálásért lebagzómacskáztak vagy beszóltak, hogy bámulok. Hát így biztos nem fogok...

Nem kell bszogatni meg kiröhögni egymást mindenért, és akkor lesznek jelek. De amíg ez megy, addig persze, hogy védi magát nő is, férfi is. Érthető.

2020. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Férfi vagyok. Nem kell jel, simán rámegyek ha tetszik.
2020. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Kettessel értek egyet, amíg könnyen kaphatónak tartanak érte, nem küldök jeleket. Ha a férfi akar valamit ,oldja meg. Én abszolút kedves vagyok és elutasítani sem bunkón szoktam, de nem küldök semmiféle jeleket, mert nem akarom, hogy olyannak tűnjön, hogy én csak lazát akarok.
2020. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várok el semmit. Ha kezdeményeznek nálam, akkor örülök, ha nem, akkor pedig így jártam.
2020. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyre nagyobb itt a káosz.😆
2020. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig az volt, hogy az Igazi Férfhhiii az csak akkor kezdeményez, ha látja a nő jeleit, mert nehogymá zaklasson valakit, akihez semmi köze, meg aki nem is akar ismerkedni vele...
2020. júl. 27. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem várja el. Simán csak nem érdekled.
2020. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Teljes a sötétség a fejedben.

Ezek a "jelek" nem tudatosak, jobban mondva a 90%-a biztosan nem az. Ezért nem könnyű eltitkolni, ha valakinek tetszik a másik. Sokszor a környezetük hamarabb tudja, hogy lesz valami, mint ők ketten.

Aki egyáltalán nem ad jeleket, az nem azért van, mert nem akar beégni, hanem mert magasról tojik a fejedre.

2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-9 látom az értő olvasás nem megy. Nem a kerdésre válaszoltok, hanem valami homályos prekoncepción kérődzötök, hogy biztos nem érdeklek valami csajt. (Olyan csajt, akit nem is ismerek, akihez semmi közöm; akiről annyit tudok, hogy gyakorin nyavalyog, hogy nem küld jelekrt, mert "nem akar beégni".)
2020. júl. 27. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!