Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy engedheti ezt meg magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedheti ezt meg magának ? Miért mondta ezt nekem ?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam azzal a sráccal aki tetszik nekem.


És egy ilyet beszólt: téged is lehet itt látni?


Holott Szerdán mondtam el neki az okát miért nem tudok sűrűn edzésre járni.


Szörnyen rosszul esett.

Pedig mindenki mással kedves, empatikus, elnéző.


Velem meg néha így beszél.



2023. máj. 26. 07:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Milyen edzés? Amúgy szerintem tetszhetsz neki, csak flegmázik. Mondd meg neki nyugodtan, hogy neked ez a stílus nem jön be.
2023. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb azt jelenti hianyoztal
2023. máj. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy, hogy hogyan mondta. Simán előfordul, hogy poénnak szánta…
2023. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Mi pasasok is magunkból indulunk ki, elég sokmindenen nem kattogunk, sok durva beszólás sem tud izgatni.

Nem egyszerű a két nemnek így egymással.

A túlkombinálás a politikában is zavart okoz...

2023. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami információ elveszik... amit leírtál,az érdeklődést fejez ki, ami pozitív dolog. Miért gondolod, hogy negatívan állt hozzád? Ríszletezd ezt jobban, mert jelenleg úgy tűnik félreértetted a helyzetet.
2023. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Jaa hogy ő így jelzi az érdeklődését ?


Ezzel azt akarta mondani, hogy hiányoztam neki?


De akkor miért nem azt mondja?

2023. máj. 26. 07:56
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Örülj, hogy észrevette. Mit kell mindenben a rosszindulatot keresni. Nem beszólni akart.
2023. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Azt sugallja, hogy észrevette, hogy nem voltál ott. Ez egyáltalán nem tiszteletlenség.

Mégha csipkelődésből, poénból azt mondta volna, hogy:

"Tényleg? Észre se vettem, hogy nem voltál itt!" de látnád rajta, a hanglejtésén, a mosolyán konstantálnád, hogy viccel még az sem udvariatlanság.

Ennyire túlérzékeny mimóza vagy, vagy nem tudsz különbséget tenni poén és bunkóság között?

Csak kérdezem, mert ne haragudj, de abnormális a hozzáállásod.

2023. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért mondaná ki, hogy hiányoztál neki? Egyáltalán nem biztos és tarthat is a válaszodtól, lehet lassan akar haladni, nem akar elijeszteni. Te miért nem mondtad, hogy hiányzott? Vagy fordított esetben te kijelentenéd? Ne légy már ilyen. Most vagytok a legizgalmasabb fázisban, ez az előjáték, élvezd ki! :DDD

Természetesen ha olyasmiket beszól neked, hogy ne sokat hiányoz, mert akkor nincs értelme az edzőterembe járni, vagy a ruhád, amiben vagy nem illik rád, büdös vagy, érezni rajtad az megint más, de egy kis kötekedés, az, hogy húzza az agyad, mert valószínűleg az esete vagy egyáltalán nem ok arra, hogy megsértődj. :D

2023. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tett, sőt!
2023. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!