Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit engedhet meg magának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit engedhet meg magának egy ferfi?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog ha a párom teszem hozzá férfi úgy viselkedik mint egy nő.Ha távol van alig keres ráadásul azt is megkapom tőle hogy ő jól el van nélkülem is a családjával,haverjaival.Ő menne ide menne oda de velem nem törődik én folyton felhivom beszélek vele akarhova is megyek sose zárom ki az életemből.

2019. jún. 27. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy olyan emberrel, akinek utolsó vagy a fontossági listáján? Szeretsz te lenni az unaloműző játék, ha más épp nem ér rá neki? Tarthatnád magad többre ennél.
2019. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tartom magam de hiaba mondok el neki akarmit is ő nem fogja fel a dolgokat ha megbant soka kapcsol hogy nem artana bocsanatot kerni....mar 1000+1x lebeszeltuk azt hogy semmi baj a testevel de o menni akar akkor is edzeni...a haverokrol mar ugy ahogy le szoktattam csak akkor megy bulizni ha en is megyek igen mind ez eleg furan hangzik hogy ennyire tartanam a nyeplot de mar 2 es fel éve vagyunk egyutt lassan ott jarunk hogy koltozunk es o meg mindig nagyon gyerekes.
2019. jún. 27. 22:29
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom... Kérdező te nem vagy normális. Keress fel sürgősen egy pszichológust mert ez a fajta uralkodás már nem normális. Elhanyagolt voltál gyerekként? Valószínűleg innen eredhet a probléma.

SEMMI de semmi probléma nincsen azzal ha valaki eljár edzeni vagy elmegy a barátaival valahova. És nem, egyáltalán nem kell ilyenkor is veled foglalkozni. Itt egyáltalán nem a párod mentalitásával van a baj, amit ő szeretne az egy normális kapcsolatban teljesen természetes!!! Hogyha így folytatod sosem lesz normális kapcsolatod, nagyon durván ki akarod sajátítani a párod és ez nem egészséges és egyáltalán nem normális.

2019. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha a tartod magad az azt jelenti, hogy állhatatosan elviseled, hogy egy lábtörlő vagy, akkor jár a keksz, nagyon ügyesen csinálod.
2019. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A ki sajatitasrol annyit szerintem hogy egy kapcsolatban mar nincs ket élet vagy asszonnyal vagy nélküle 20 eves emberről beszélünk aki mar az ossze koltozest tervezi de meg mindig olyan mint egy 10 eves kisgyerek es szerintem nem kellene sertegetni a masikat meg olyannal illetni amirol fogalmad sincsen.
2019. jún. 27. 22:40
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen a legtobbszor elviselem mindig mondom neki hogy igy vissza adom ugy vissza adom a dolgokat de sosem tudom vele azt megcsinalni amit o meg tesz magának...
2019. jún. 27. 22:42
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Figyelj: Te egy 20 éves nő vagy, ő meg egy 20 éves gyerek. Éretlen hozzád, az a gond.
2019. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs annál egészségtelenebb kapcsolat mint ahol nincs "én" meg "te". Ne haragudj de ezt nagyon nagyon rosszul látod. Egy kapcsolat egyáltalán nem attól lesz komoly, hogy megáll az élet és csak egymással foglalkoztok. Egy komoly kapcsolatba teljes mértékben beleférnek a külön dolgok és a külön programok. Nagyon irreális elképzeléseid vannak az egészről.
2019. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Éretlen de mindenkin lehet csiszolni csak itt az is a baj ha engedek ugy van a kezem adom es neki a karom kell sosincs az hogy akkor elengedem edzeni de akkor ide ne menjen hanem fogja magat nekem alk feljebb es elmegy.
2019. jún. 27. 22:45
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves jo akaro kommentelom elsonek azon gondolkozz ell hogy mondok neked olyat es mi van akkor ha en engedek de o nem? Mert alatalaban ez megy ha mar azt mondod egészségtelen amit csinalok akkor az nem az hogy en engedem mindenhova en meg kelepcebe vagyoj zarva ha a csaladommal megyek akkor is veszekedik velem meg flegmazik.....
2019. jún. 27. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!