Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkről mi a véleménye többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkről mi a véleménye többi nőnek ha önmagánál fiatalabbhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Az ugye köztudott hogy férfiakról mi a vélemény: vén perverz, keresgéljen saját korosztályában, azért akar fiatal nőt mert az naív stb.


De arról keveset hallottam nőkről mit gondolnak saját nőtársai ha fiatalabb férfiakhoz vonzódik?



2023. máj. 29. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos kor után minden nő a fiatalabbakhoz vonzódik, nyilván szexibb egy huszonéves mint egy plöttyedt vénség.

Ugyanaz a véleményem a hatvanas mamiról aki húsz éves csődört tart, mint a fordított felállásról. Vagyis hogy ha nekik jó, nekem is jó, de remélem nem hiszi hogy a fiatalabb partner nem csak a pénzéért van vele.

2023. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem mindegy, hogy egy 40 éves nő egy 18 éves sráccal vagy egy 30 éves nő egy 28 éves hapsival jön össze...
2023. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Míg belém nem kötnek én tőlem azt csinálnak amit akarnak, nem izgat.
2023. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számít?
2023. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők ritkán választanak 5 évnél több korkülönbséget, 10 évet még ritkábban, afölött meg fehér holló. Szerintem a nők se mások mint a férfiak, a fiatalsag es ero, potencia,energia, idealista gondolkodas tetszik nekik. Mig a ferfiak 20-30 eveseket találják legvonzóbbnak, addig a nők a 25-35 közöttieket. Efolott mar extra jo genek es fizikum kell meg szemelyiseg mind noknel, mind pasiknal.
2023. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!