Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok bele néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok bele néhány kollégám kedvességébe többet, mint ami? Miért esik rosszul, hogy munkaidőn kívül nem keresnek?

Figyelt kérdés
Van 3 szingli férfi kollégám is, akik a munkahelyemen nagyon kedvesek velem, ami nekem nagyon jól esik. Ésszel felfogom, hogy mindenkivel azok, főleg mert fiatalabbak nálam 3-7-10 évvel. Mégis azt képzelem, hogy egyikőjük (7 évvel fiatalabb) majd elhív randizni. Pedig aggyal felfogom, hogy nem vagyok velük egy "súlycsoportban". Miért álmodozom 40 felett is ilyenekről? Holott már ki kellett volna nőnöm az ábrándozásból elvált, 2 gyermekes nőként.

2023. ápr. 16. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert nincs melletted egy férfi, aki boldoggá tegyen. Így marad az ábrándozás, hogy jobban érezd magad.
2023. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szeretetre vágynál.
2023. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

És aki pl. 20 éve házas?

Nála miért lehet ilyen?

2023. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen 10 ev korkülönbség nem a világ... Társkeresőzz ott még inkább esélyed van veked egykirúaknál is.
2023. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Hívd el te randizni és ha nemet mond max majd kiábrándulsz belőle.
2023. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szóval van 3 férfi, akit ismersz. Ez nem elég. Neked egy 4. lesz majd, akit még nem ismersz. Járj el, élj, ismerkedj.
2023. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert vágysz a figyelemre, szeretetre és belekepzeled abba, akitől kapsz egy kicsit. De az jó, hogy tudatosítod, hogy ez nem valódi érdeklődés.
2023. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinder.
2023. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer kiadó lakást kerestem iroda céljára Pesten, telefonos egyeztetés után egy 40 év körüli hölgy másnap délelőtt köntösben fogadott és kávéval kínált. Vajon én miért láttam ebbe többet egyszerű kedvességnél? :)
2023. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!