Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni hogy kövérség miatt nem lesz valakinek soha barátnője?

Figyelt kérdés
Sorstársak; hány évesen fogadtátok el az örök magányt? Vagy le tettetek arról hogy a külsőtök miatt (vagy a csóróság miatt) nektek sose lesz szép és vékony partneretek?

#kövér férfi #Átlagjóska 300 ezerrel
2023. máj. 31. 17:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
64%

"Bármit csinálok magammal, nem leszek sosem 45-50 kg,"


Ez más. Kérdezőnk (Shrek Úr) viszont bőven tesz azért, hogy hájasodjon. Napi söröcskék, hétvégén lazán 10+ üveg.

2023. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
81%

#4

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Attol, hkgy egy nő dagadt, még simán tetszhet neki egy vékony tipusu jobbfajta férfi!

🤣

2023. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
81%
🍿🥱
2023. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
17%
32. Tetszhet , de a 99.99%ban nem fog leállni vele a jóképű , de még a eonda sem.
2023. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22%

"#24 Inzulinrezisztenciám, pajzsmirigy-alulműködésem, egyszer már megműtött, majd nagy valószínűséggel újra visszajött endometriózisom van. Ezt nem kifogásnak szánom, pont azért írom, hogy a betegségeim miatt extrán odafigyelek arra, hogy tartsam az étrendem, nem zabálok összevissza mindent, és mozogni is szoktam. Bármit csinálok magammal, nem leszek sosem 45-50 kg, mint az említett pasi ideáljai. Iszonyú sok munkám van abban, hogy a 60-61 kg-os súlyom tartani tudjam."


Visszafele kérdés: Ugyanilyen betegségekkel rendelkező nőnek elnéznéd, hogy nagyobb darab és összejönnél vele?

2023. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg a telt csajok nem vesznek semmibe. Mégcsak vissza sem mosolyognak rám! Maradnom kell a dögös sunáknál, ők legalább emberszámba vesznek!
2023. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez van, fogyj le. Hacsak nincs valami durva betegséged, ez abszolút nem lehetetlen.

Én meg 28 éves koromra szinte teljesen megkopaszodtam. Úgy nézek ki a fejem, mint amikor leejted a szőnyegre a nyalókát és utána felveszed.

Undorító. Viszont én ezzel semmit nem tudok tenni.

Lenyírhatom 0-assal, de az is idiótán áll, egyszer már kipróbáltam vagy akár leborotválhatom totál "fényesre" de ez sem állna jobban.

A beültetést meg hagyjuk, nem mindenkinél megoldható, ráadásul nekem nem lenne elég egy műtét, több milliót ilyenre kiszórni meg pazarlásnak érzem.

2023. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
24%

"Tetszhet , de a 99.99%ban nem fog leállni vele a jóképű , de még a eonda sem."


Eddig nem az volt, hogy a ronda nők ajtaja előtt is a Marvel szereplőgárda áll sorba?

2023. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
67%

Nem elfogadni kell, hanem tenni azért, hogy jobb legyen.

1. Akármilyen hihetetlennek hangzik, de vannak nők, akiknek kifejezetten bejönnek a kövérebb pasik. Rajtam pár éve még 20 kiló felesleg volt, de volt olyan nő, aki azt mondta, hogy az ő ízléséhez képest én sovány vagyok.

2. Ha pedig nem vagy megelégedve a testalkatoddal, az ellen lehet ám tenni. Ha havonta 1 kilót fogysz, az egy év alatt már 12 kiló. 2 év alatt 24. És azért havi 1 kilóhoz nem kell megszakadni.

3. Az előnytelen külsőnél sokkal taszítóbb az előnytelen belső. Aki csak rinyál, meg sajnáltatja magát, az nem vonzó.

2023. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
20%

"Az előnytelen külsőnél sokkal taszítóbb az előnytelen belső. Aki csak rinyál, meg sajnáltatja magát, az nem vonzó."


Honnét tudja bárki is megmondani ismeretlenül, hogy kinek milyen a "belseje". Amikor ezzel jöttök akkor mégis mit gondoltok? Odaáll X ember elé Y és X élből visszautasítja, még mielőtt Y bármi érdemlegeset mondhatott volna. Akkor tényleg a belső rossz? Komolyan?

2023. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!