Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik hülyeségnek tartják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hülyeségnek tartják, hogy a férfi esélye a testi adottságain múlik, az erre mit tippelne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 2 társkeresési rendezvény, ahová a férfiak paraméterek alapján mehetnek.


Az elsőn csak olyan férfiak vehetnek részt, akik maximum 175cm magasak és max 13cm a farkuk.


A másodikon csak olyanok, akik minimum 180cm magasak és min 17cm a farkuk.


Nőknél nincs kikötés, mindenki oda megy ismerkedni a 2 közül, ahova szeretne. Ismerve ezeket a minimum vagy maximum méreteket.


Szerintetek hogy nézne ez ki? Szerintem az elsőn kb nem lenne nő, a második meg tele lenne. Legalábbis, ha a valóságból indulok ki.



2023. jún. 1. 18:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kísérlet úgy lenne az igazi, ha csak csupa 40 plusszos, duci nő mehetne be ezekbe a termekbe és ezt tudják a férfiak előre.

Mindkét teremben páran lézengenének csak.

2023. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
77%

9, ja, értem.

Mondjuk egyébként szerintem erről inkább a nők véleményét kéne kikérni, mert én a kis 12 centis fütykösömmel rendre tudtam fájdalmat okozni túltolással, szóval egy 17 centissel konkrétan képtelenek lettek volna a csajok normális aktusra.

2023. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
85%

"2. Mondjuk ez alatt nem tudom mit értesz. "


Te igen ostoba! A férfiak szerinted hova mennének be? A fiatal szexbomba nőkhöz, vagy a lestrapált, elhízott nőkhöz?


Partnere meg a 180 alatti férfiaknak is van, ha már itt tartunk.

2023. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
70%

Uszító kérdés.


De ha már csak paraméterek alapján választhatok akkor legyen egy sokkal kibővített változat:

BMI, testzsírszázalék, tömeg, váll és csípőszélesség, derék körméret, fejkörméret, lábméret, farok átmérő vagy kerület. (természetesen mindez megfelelően kalibrált mérőeszközzel mérve, hogy verifikált eredményt kapjuk a validáláshoz)


Amúgy a kérdés erősen diszkriminatív, méghozzá a 175<_magasság<_180 és 13<_hosszúság<_17 közötti férfiak kárára. Arról mem is beszélve, hogy vannak férfiak akiknek a meretei az általad megadott halmazok metszetében is, ők miért is vannak diszkriminálva?

2023. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj én bevallom hogy a másodikba mennék be (175 vagyok és szeretem a nagyobb farkat). DE! Nem választok onnan se senkit ha egyébként nem tetszik, szóval azzal hogy bementem még nem lettem ott senkinek se nője. Lehet hogy zsákmány nélkül távozom 🤷
2023. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg, amúgy mi van a 172 centis, 18 centis farkú férfiakkal? És a 180 magas, 12 centis farkúakkal?

Ők az előtérben lötyögnek, vagy mi?

2023. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
12%
#15 Te vagy az a nő aki azt mondja mindig hogy csak helyes palikkal jön össze? Szóval ne csak jól nézzen ki de a farka is legyen nagy? Mekkora kell neked?
2023. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
44%

#17 nem hinném, a mindig-ből kiindulva. Mindig már nincs nekem, férjnél vagyok, másodszor. Szóval a mindig ilyennel meg olyannal összejövést nem én írom.

Az első férjemmel húszéves koromtól voltam 37 éves koromig (de nem húszévesen házasodtam), a másodikkal 38 éves korom óta, 4 és fél éve. 20 éves korom előtt illetve a két férjem között pasiztam.

A vastagság a lényeg. 15-től már jó ha vastag is, de a nagyobb még jobb ☺️ Viszont a cerka nem jön be akkor se ha nagy.

2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 A kérdező kommentje:

#1

Légyszi ne írj, amíg nem vagy képes válaszolni. Köszi.


#2

A 7-es válaszolt.


#3

Nem azokról van szó.


#4

Pont ez a kérdés lényege. Hány nőnek preferenciája az alacsony, kisfarkú férfi? :) Mert az ellentéte jó sok nőnek.


#5, #6

Jól leírtátok... magatokat.


#8

Nem erről szól a kérdés.


#9

Köszönöm! Végre valaki felfogta a kérdést!


#10

1: ez melyik bolygón van így?

2: azt látom, hogy nem érted.

2023. jún. 1. 20:40
 20/112 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, mit akarsz kihozni ebből a kérdésből?

Mert ha azt akarod feltalálni, hogy a vonzóbb pasik.. vonzóbbak... hát akkor.. van egy rossz hírem, ezt már néhányszázezer éve tudja mindenki.

2023. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!