Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nemnek nehezebb külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemnek nehezebb külsőre megfelelni?

Figyelt kérdés

Vegyük végig, hogy melyik nem mivel tud vonzó lenni a másik számára.


Férfi vs Nő

Arc vs arc

Testalkat (izmos, stb) vs testalkat (jó a feneke, stb)

Legyen magas vs kb mindegy a magasság

Legyen nagy a farka vs ide max melleket lehetne írni, de abból a kicsi is jó


Szóval a férfiknak 4 külső jegyben kell jónak lenniük, a nőknek pedig csak 2-ben.


És itt ez a tegnapi kérdés, amiből kiderült, hogy a magas, nagyfarkú férfiak olyanok a nők számára, mint a gyönyörű, formás nők a férfiaknak:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A felsorolt tulajdonságokból persze az arc valamennyire ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. A testalkat is, de az változtatható.



2023. jún. 2. 16:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
15%

#18

Neked azért nehéz, mert egyetlen online életed van, a valóságról pedig az incelfórumokon át próbálsz tájékozódni.

A tinder az egy fhosh. Az NEM kivetülése a való életnek. Akkor lenne az, ha kötelező lenne mindenkinek regisztrálni, és ugyanazok lennének az arányok, mint az utcán.

De nem így van. Eleve nem sok nő fanyalodik rá. Mivel fhosh. Nem működik.

A te hülyeséged, hogy ha ezer évig ott várod a csodát, miközben te is látod, hogy nem lehet ott párt találni.

2023. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
6%

20. Hormonbetegség, jó duma. Minden kövér ember ezzel takarózik. Egyébként szerinted a nőket érdekli egy férfi milyen belülről? Ha nincsenek meg a vonzó vonásaid, felejtős. Még csak nem is kell kövérnek lenni hozzá. Ha már az arcod nem vonzó, kuka. Nem hogy beszélgetni nem fognak veled, levegőnek néznek. Sőt, feljelentenének zaklatásért hogy rájuk mertél pillantani! Egyből te vagy az incel, a lúzer. Na erre varrj gombot.


21. A való élet még keményebb, ne gondold hogy én online élem az életem! Normál, átlag társaságban sem fognak veled a nők beszélgetni, fél mondattal elintéznek. Ott is a nagy dobást keresik, látszik rajtuk a viselkedésükön hogy kopjál már le, ne pazarold a drága időnket, takarodjál már ki a képből. Határozott elképzelésük van arról, hogy milyen fizimiskával mehet oda hozzájuk valaki. Na és még mindig a tökéletesen átlagos nőkről beszéltem, aki külsejében egy szikra extra sincs. Egyetemet végeztem, sportolok a mai napig, 180+ a magasságom, ehhez 85kg vagyok. Jó helyen dolgozom, önellátó vagyok, nem anyáméknál lakom. Ez így még beugrónak is gyenge. Mit is kellene még csinálnom? Ja, cseréljem le a fejem! Oké!

2023. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
21. A legtöbb ember használ/használt már valamilyen online platformot ismerkedésre. Ez nem valami alien dolog már 2023-ban.
2023. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
80%
22 inkább az egész személyiségedet ha lehet.... na az a vissza taszító
2023. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
7%
24. Egy anonym fórumon nem írhatom ki magamból hogy mi bánt? Egyébként mint társasági embert szeretnek, sőt pont a normális stílusom miatt, a figyelmességem miatt kedvelnek igazán. Csak éppen a horizont alatt ezek feszítenek. Tényleg vicces, mert ami eladható bennem az a személyiségem!
2023. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

#11

Az elég baj, ha valakinek csak a punci számít.


#12

Azt a sok gyökér cseszte el, akinek csak a punci létezik.


#13

Látom az incelek szintjén vagy :D Ennyi fszságot...


Kis farok? Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret, a nagyon minimum pedig 15cm, szóval krva sok férfit érint.


Alacsony pasi? A 180cm feletti nő kb bármelyik 180cm feletti férfinak jó, viszont egy 170 centis férfi egy 160 centis nőnek

is túl alacsony.


Nagy mell? Senkit nem zavar, hogy lóg.


Arc: a férfiak ízlése minimum annyira változatos.


#20

Sajnálom, hogy ez történt veled.

2023. jún. 2. 18:48
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
Derékig érő hajam van. Heti 6 óra csak ennek a karbantartása itthon. Több idő, mint amit a férfiak összesen eltöltenek szépítkezéssel egy hónap alatt. És ez csak a hajam.
2023. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
26. Ez a farokméret dolog sajnos tényleg így van. Nekem csak 14 cm, és mindig is dobtak miatta. ezt onnan tudom hogy közölték velem hogy nem jó a szex, és sajnos nem számít a többi, sem a technika, sem az orál.
2023. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
71%

Incelek miért nem mentek el stressz levezetésnek egy prostihoz az itteni hisztizés helyett?


A prostinak kb nincsenek elvárásai egy pasival szemben csak az, hogy fizessen:)

2023. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
6%
29. Azt te csak hiszed! Ugyanolyan ciki egy kicsi és vékony farokkal odaállítani! Már nekem lenne kínos amikor eljátszaná hogy élvezi. Mégis mit? Max az hogy odaadtam neki 40 ezret egy menetért, de is kétséges lenne hogy ilyen ciki helyzetben felállna. Prostihoz is fittness modell testalkattal 18-22 centis farokkal kell menni, különben átélheted életed legkínosabb szituációját.
2023. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!