Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokkal válogatósabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal válogatósabbak a nők? Miért sokkal nehezebb megfelelni nekik mint a pasiknak?

Figyelt kérdés
majd később kifejtem konkrétan, hogy mi egy átlag nő és egy átlag férfi igénye.Írjátok le ti is mit gondoltok.
2011. júl. 30. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem nehéz megfelelni egy nőnek sem ha komolyan veszed és meg is akarsz felelni...
2011. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 morcoska ***** válasza:
100%
Mert általában a nők nem csak szexet akarnak!
2011. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
De mééééénem? :( :D
2011. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 beatrix198 ***** válasza:
100%
ez csak azért van mert mi lányok rájöttünk hogy a fiúk és férfiak állandóan csak a közösülésre gondolnak és azért nem adjuk magunkat könnyen mert szeretnénk megtudni hogy a férfi vagy fiú megadna-e érte bármit is??
2011. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Mert a nőknek és a férfiaknak is más fontos,más az értékrendjük.Kurv@ egyszerű :D Ha mondjuk csak a szexet nézzük a legtöbb nő inkább vár vele viszont egy férfi már első nap ledöntené a lábáról hölgy partnerét xD
2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha úgy nézzük akkor a pasik is rohadt válogatósak ám. Mármint ha onnan közelítjük meg, hogy komoly kapcsolat. Akkor egy férfi sem fog akárkivel komoly kapcsolatba bonyolódni.
2011. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Azért mert a nők felelősségteljesebbek, mint a férfiak. Egy nőnek nem elég egy dugópajti, neki segítség kell és egy olyan személy aki megbízható és az utódokat feltudja nevelni.


Az egész erre épül! (amúgy a szexkapcsolatra a nők sem válogatósak csak az a lényeg h vonzó legyen a férfi, de a nők 90%-a nem választ szexkapcsolatot).


Adott a nő: ő szül és ő neveli+ gondozza a gyermekeit, ez egy anyánál ösztönösen jön, ez szinte az összes nőben megvan.

Ezenkívül vannak bőven elvárások a pasiktól is a nők felé.


Sok pasi felelőtlen és úgy gondolja hogy legyen egy nő, akit lehessen dugni és erre-arra használni. Pl. szexkapcsolatra bevállal akármilyen nőt mert a sötétben minden tehén fekete. Így igen lényegében úgy tűnik nincsenek elvárások, pedig vannak!


átlag női elvárás a ffitól:

-normális kinézet

-megbízhatóság, emberség, hűség

-normális egzisztencia legalábbis munkájában jó legyen, dolgozzon

-figyelmes társ, figyelmes szerető

-családcentrikus gondolkodás

- ne legyenek rossz szokásai (alkohol, drog, játékgép, csajozás, trehányság, lustaság)


ennyi.


Férfiak elvárása:


-jó alak, adjon magára (bár nem mindenkinél elvárás)

-munkahely (ne a pasiból "éljen" már)

-szüljön gyereket, vezesse a háztartást

-legyen szexi mindig, ne legyen fáradt

-ne szóljon semmiért, csak csendben csináljon meg mindent

-tudjon fát vágni, villanyt szerelmi, mosógépet szerelni, szennyvizes csövet kipucolni, dugulást elhárítani.

-munka után, másodműszakban mosni, főzni, bevásárolni, gyerekekkel foglalkozni+ szexhez készen állni

-minden féle perverz dolgot bevállalni

-legyen hűséges

-legyen szelid, csöndes, szorgalmas mint a méhecske de nem szólhat bele semmibe (pl. hogy munka után ne kocsmázzon a férj hanem jöjjön haza vagy vásároljon be:D)

-türelmes, odaadó

...stb...

2011. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 morcoska ***** válasza:
100%

Én azért még hozzá csapnám a női igényekhez:

Az alapvető személyi higéniát.


(legalább is nállam azért fontos hogy ne legyen piszkos, orrfacsaró bűze a pasimnak ill. a fogai ne egy évvel ezelött legyenek utoljára megmosva...)

2011. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a magas elvárások kölcsönösek.

Ha nekem vékonynak, szexinek, szépnek, okosnak, intelligensnek, viccesnek kell lennem, hogy ne csak egy darab fának nézzenek, akkor ugyanúgy nekem is lehetnek magas elvárásaim a pasikkal szemben. :)

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én fiú vagyok és bár nem volt még igazi bnőm, de igenis vannak elvárásaim.


Legyen kedves, aranyos, okos, szép és úgy fogadjon el, ahogy vagyok. Szexkapcsolatba én nem mennék bele. Csak is komoly kapcsolatba. Meg egy kapcsolatban, azt remélem majd, hogy nem a szex lesz majd az 1. Azt remélem, hogy előbb megismerjük majd egymást. Am. kevés ilyen lány van az én korosztályomban, szóval ezért is nem volt bnőm még. A lányok is hasonlítanak a férfiakhoz.


17/F

2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!