Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzódik a húgom jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik a húgom jóval idősebb férfiakhoz, amikor szerintem rendben volt az apa lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés

28 éves a húgom. Szerintem egy csinos lány, de ezt többen is mondták, nincs elhízva, szép dús haja van. Szerintem az arca is szép nyilván van bennem elfogultság az lehet...

Valahogy mindig a nála jóval idősebb férfiak után vonzódott, ilyen 50 60 pluszosok a férfiak egyáltalán nem gazdagok sőt szerintem nem is néztek ki jól, apukánk normális volt mindig rendben volt a köztünk a kapcsolat, nem tudom elképzelni hogy esetleg apakomplexus miért alakult volna ki


2023. jún. 3. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Defektes a húgod. 28-35 között lenne hozzáillő partner. Neki a 60 asra nedvesedik akkor küldjétek el orvoshoz.
2023. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak.
2023. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Lehet molesztalta az apja
2023. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Amikor egy nő idosebb pasikat férdiként néz, azt jelenti hogy nem apalánya kapcsolatban nőtt fel. Kulonben nem férfit látna idősebb palikban. Hanem vmi nemtelen embert.
2023. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Az örökségre hajt.
2023. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Timinek hívják? Tipikus...
2023. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ezekre a típusokra mondják, hogy apakomplexusosak. Te nem tudhatod, hogy apuddal szemben pontosan milyen volt a kapcsolata, az untig elég, hogy meg akart neki felelni...
2023. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Amiért nem minden színes hajú ember mentálisan beteg és nem mindenki tetves, aki vakarózik...
2023. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a kamusztereotipiák nem igazak.
2023. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten a legtöbb nő vonzódik a sármos 40-50 évesekhez. Volt barátnőm 24 volt, testvére 21 (mind a kettő nagyon szép és csinos nő volt objektívan nézve is), én meg 32. Amikor ott voltam náluk mind a kettő állandóan ki volt éhezve az akkoriban 47 éves Dwayne Johnsonra, és alig várták, hogy új filmje legyen a moziban. De egy jó Stallone sem kerülte el a figyelmüket. Ez nem azt jelenti, hogy ilyen pasikat akarnak, de tudat alatt bejönnek nekik a sármos, sikeres 40-50 es pasik.
2023. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!