Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is vágyik arra ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vágyik arra ,hogy egy nő felszabadítsa?

Figyelt kérdés

Régóta nincs csajom...

Úgy érzem ha jönne egy szép, jó illatú , finom nő akkor megtáltosodnék. De így kb nulla kedvem van bármit csinálni...


2023. jún. 3. 09:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: :*
2023. jún. 4. 09:52
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus (tévhit) jelenség a pasiknál. Ugyanez volt velem is, amikor úgy alakult, hogy 2,5 évre nő nélkül maradtam. Nem csak barátnő nélkül, hanem szex nélkül is. Ebből napra pontosan 1 év volt szingliség (vagyis önszántamból egyedüllét), további 1,5 év egyedülállóság (amikor kerestem és kerestem, de hiábavaló volt minden). Ekkor ráadásul egy 8 éves "kapcsolati sorozatom" szakadt meg, azelőtt egyik kapcsolat követte a másikat, zsinórban öt egymás után (+ voltak egyéjszakásaim is), így nem értettem mi történt, miért lett hirtelen olyan nehéz új kapcsolatot kialakítani. Igaz, egy kivétellel (ami hajszál híján kapcsolat lett még a legelején) kizárólag társkeresőn próbálkoztam, sokakkal ismerkedtem, de semmi nem akart összejönni 1,5 éven át. A célom ekkor már kizárólag a komoly kapcsolat volt, nem mentem már bele olyan kapcsolatokba mint régebben, hogy előre tudtam, tart majd, ameddig tart, fiatal vagyok, ráérek még elköteleződni.

Ugyanezt gondoltam mint te, hogy egy hozzám illő barátnő, akit nagyon szeretek, és akivel majd hosszú távra tervezek, megold minden problémát, megszűnik végre a messzeföldön hírhedt lustaságom és szörnyű életvitelem, életmódom. Hát nem szűnt meg 😃 sajnos nem lettem más ember. Pedig csodásabb barátnőm nem is lehetne, külsőleg-belsőleg egyaránt! Továbbra is küzdenem kell a lustaságommal, motivációs problémákkal, az életmódommal (dohányzás, extrém éjszakázás, alkalmi drogozás). Ráadásul most költöztünk közös lakásba, neki nyáron is kell dolgoznia, minden reggel fél 7-kor kelnie, nekem a nyaraim szabadok szerencsére, mert olyan a munkahelyem, így meg aztán pláne küzdenem kell az időben való lefekvéssel (vagyis, annak ígéretével), nagy lesz a kísértés a nyár során. Az se segít a helyzeten, hogy rohadtul introvertált vagyok, amin elsőre mindenki röhög egyet, hogy "Te introvertált?!", de én a saját belső világomban érzem magam a legjobban, még egy Messenger üzenetre is lusta vagyok reagálni, halomban állnak a megnyitatlan üzenetek a telómban.

Lényeg a lényeg, nem lettem semmi alól "felszabadítva", ahogy te fogalmaztál, ugyanaz az ember maradtam, ugyanazokkal a megoldatlan problémákkal.

A saját problémáidat magadnak kell megoldanod. Saját magad elől nem tudsz sem elmenekülni, sem pedig külső behatások segítségével orvosolni a problémáid. Saját magadban kell először rendet raknod, nem véletlenül van az a mondás, hogy "először tanulj meg egyedül is boldog lenni, utána jöhet a párkapcsolat". A nők ezt általában tudni szokták, a férfiak valamiért kívülről várják a megváltást.

2023. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12es

Ez rohadt jo amit leírtál és gondolkodtam is amúgy ezen.


Teljesen jónak látom amit irtál és csak annyit fűznék hozzá hogy akkor igy úgy érzem hogy már az is sokat segítene hogy ha a barátnőm mondjuk elalvásnál néha simogatná a hátam.


Vagy ha például lennének mélypontok a kapcsolatban , meg veszekedés de ezek ellenére nem hagyna el akár évekig...


Szoval.olyan dolgokra gondolok amik sokat segítenének hogy jobban szeressem önmagam.

2023. jún. 6. 01:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon nem lesz igazam, de amit a 12es írt. Nem értette miért nem jönnek a nők. Nagyon kellemetlen,de ez egy anoním oldal....Úgy akartam csajozni 24évesen mint annó 17 évesen. Mozi cukrászda....milyen nagy dolog egy rendes étteremben randizni,aranyos dolog egy szál rózsa a 1ik randin. Fiatalon bejött nem vettem észre a világ mennyit változott a nők mennyivel érettebbek+valószínűleg nem éltem ki fiatalon az udvarolhatnékomat.
2023. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!