Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ezt mennyire vennétek randi meghívásnak?

Figyelt kérdés
Ha egy lánytól, akivel egyszer találkozatam csak, azt kérdezném messengeren, hogy összefuthatnánk-e pl. egy kávéra?

2023. jún. 4. 14:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy hogy tudnék úgy találkozót kérni tőle, hogy az ne legyen formális randimeghívás?
2023. jún. 4. 14:09
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Összefuthatnánk e egy kávéra, italra? Nem randi lenne, de jó volna találkozni. Ez tiszta sor. Ha nem randira hívnàl, én ennek így tudnék örülnk.
2023. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem ugy csinálják hogy megszokták figyelni kérdezni miket szoktam csinálni milyen helyekre járok miket szeretek merre tervezem a hétvégét, ezáltal képben kerulnek azzal hogy mi az amiket szeretek csinálni ahova menni milyen időszakokban kb hogyan osztom be a dolgaim, és ezután szoktak javasolni hívni várni olyan vagy hasonlo helyekre amiket szeretek.


Pl ha felmérik hogy szeretek beulni valahova kicsit inni vagy bzlizni akkor ezeket promotálják nekem pl nyilt egy uj hely nem e kipróbálnam vele, vagy ha azokat mondom ugy szeretk kajálni itt ott vagy imádom a xy kajákat, akkor ahhoz akarnak velem tartani.


Tehát felmérnek puhatolóznak ki vagyok milyen körök milyen stilus aztán annak mintájára invitálnak hasonlókra.

Nem pedig görcsölnek agyalnak azon hogy hogyan hívjam el, mit mondjak neki, nem pedzegetnek nekem olyanokat se hogy sétáljunk a dunaparton mert azt is tudják hogy nekem ez nyugdíjasnéni szint kb ha sétalgatni fagyizgatni kéne. Mivel a nagyimmal szoktam is. Azért egy pasitól mást várnék..

2023. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Randira akarod hívni, csak úgy, hogy ne tudjon róla, hogy randi?
2023. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik!

Ez lenne a cél.

2023. jún. 4. 14:36
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég gusztustalan, nem gondolod?
2023. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De valahol az. De akkor hogy tudnék vele úgy találkozni, hogy ne riasszam el azzal, hogy nyomulok?
2023. jún. 4. 14:44
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem evidens hogy aki szereti a könyveket szinhazat muzeumot azt ilyen helyekre hívjuk, aki meg bulizós azt szórakozni, aki meg sportos azt esetleg elhivni egyutt futni, es igy tovább?

A lepontozókis ketbitesek lehetnek csak.

2023. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a célom, hogy úgy is eljöjjön találkozni, ha jelenleg nem érez (még) irántam semmit.
2023. jún. 4. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Leirtam.
2023. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!