Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán, könyvtárban stb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, könyvtárban stb. érdemes ismerkedni, fogadókészek erre a nők?

Figyelt kérdés

Akik eddig barátnőim voltak mindig az osztályból, közös baráti körből kerültek ki, de már nem vagyok sem iskolás és a baráti társaságban sincsenek szabad lányok. A barátaim nagyrészt már házasok vagy tartós kapcsolatban vannak, így többen nem tudunk beülni egy kocsmába és ott közösen csajozni, így kénytelen lennék egyedül csinálni.


Őszintén nem vagyok egy csajozógép, mindig jobban ment már ismerős közegben az ismerkedés, de most már szeretnék barátnőt megint. Rengeteg szép és szimpatikus lányt látok, de hogyan menjek oda hozzájuk az utcán meg mivel? Olyan kínosnak tűnik ez, meg kétségbeesettnek, tuti egyből tudják a nők, hogy mire megy ki a játék. De ha meg nem megyek oda, akkor meg 99%-ban ezeket a nőket sosem látom többet. Társkeresőt próbáltam, de az katasztrófa, inkább nem erőltetném.


Szóval, hogy meg hol lehet egyedül csajozni? Nem kínos, így random helyeken bepróbálkozni? Fiúk, lányok tapasztalata egyaránt érdekel. Nyilván nem egy szakadt, fogatlan suttyó vagyok, hanem tanult, intelligens, igényes, normális egzisztenciájú, normális homorú 26 éves férfi.



2023. máj. 30. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
En egy időben jartam csak konyvtárba mikor államvizsgára is keszultem es rengeteg anyag kellett. Zavart volna nagyon, ha zavarnak. Nem shoppingolni járok soha oda.
2023. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem!
2023. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Utcán szólítsd le és makog valamit,én mindig megcsinálom és pirosak lesznek mint az alma.
2023. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Menj oda nyugodtan, nincs vesztenivalód. Könyvtárban szerintem nem a legjobb, nem feltétlenül azért mert zavarod (1 perc alatt le lehet rendezni a beszélgetést, hogy elérhető-e a csaj), hanem mert az nem ilyen laza környezet, suttogni kell és közben figyelnek. Utcán jobb, nekem onnan már jöttek össze dolgok, legyél jókedvű és laza, mert attól a lány is komfortosabban érzi magát. Köszönj neki, mondd el hogy szépnek találod, kérd el az elérhetőségét (Instagram a legcélszerűbb szerintem). Mivel már nem vagy iskolai környezetben, más választásod a hétköznapokban nem nagyon van a társkeresőkön kívül (ott meg sokkal nehezebb ha nem vagy jóképű).
2023. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A könyvtár nem tabu.Rengeteget járok oda, mindig tele van kifestett csirkékkel,akik kelletik magukat.

Többség nem azért jár oda,mert tanulni akar,hanem bámulni,pasizni és locsogni.Nemhogy suttognak,de hangosan dumálnak,telefonálnak, szinte kínálgatják magukat.

Az egyik rendész férfi mesélte,hogy vizsgaidőben jópár csajt meghúzott,volt akit bent az egyik helyiségben.

Ezért nyugodtan a könyvtárban is próbálkozhatsz, nagy a választék a csajokból.

2023. máj. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor 21 22 évesen jártam könyvtárba, nem zavart volna, ha közeledsz.
2023. máj. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Mai lanyok nem jarnak konyvtarba.
2023. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

#5 Kevesebb amerikai tini filmet kéne nézned. :DDD Ennek köze nincs a valósághoz.


Egyébként vegyes, kedves kérdező. Engem például utcán nem lehet megszólítani, nekem az nagyon kívül esik a komfortzónámon, biztos, hogy egy "mennem kell, bocsi" után ott hagynálak. De amint látod, valakinél meg ez működik. Bárhol próbálkozhatsz, ha látod, hogy a lány is partner. Ha már pár perce megy a szemezés, ő is néz rád, keresi a tekintetedet, akkor menj oda nyugodtan.

2023. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Könyvtárban lehet csajozni??? Seriously??? 😅


Próbálkozz inkább társas rendezvényeken (nem mondom, h zenés-táncos, de az is jó lehet), akár túracsoportokban események után nézelődni. Van túracsoport kifejezetten szingliknek is. Nem mindenki szeret ott sem túrázni és nem is a túra miatt megy oda...


Havervagy.hu-ra is ránézhetsz!

2023. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEM!
2023. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!