Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok sikertelen Tinderen?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja szingli vagyok, még sosem próbáltam az online társkeresést, így végül belevágtam a tinderezésbe, de eddig nagyon keserű tapasztalataim vannak, kellemetlen csalódás az egész. 26 éves vagyok, többdiplomás, nem kifejezetten jóképű, de egész helyes srác. Igényes vagyok, nincs rajtam egy kg felesleg sem (jó, kigyúrt sem vagyok). Teljesen normális képeket töltöttem fel, semmi tükör előtt pózolós, kocsi előtt feszítős, műmájerkodós fotó, semmi szelfi. Vagy nevezetességeknél vagyok fotózva vagy természetjárás közben szép helyen. Hobbikkal, egyéb infokkal kitöltve a profilom, semmi kínos, gagyi vicc, őszintén leírva, hogy hosszútávú kapcsolatot keresek, keresett korosztálynak beállítva 20-26 év közötti nők a budapesti lakhelyem 40 km-es körzetében.


1 hét alatt nem viccelek, szerintem összesen 14 órányit használtam az appot, húzogattam profilokat jobbra-balra. Több ezer profilt dobott elém, ennek talán 30%-át húztam jobbra, ez így is sokszáz profil. Előfizettem platinum csomagra mondván had lássam, hogy kik lájkolnak. Összesen 1 matchem volt és 3 másik nő lájkolt (de ők nem tetszettek/nem voltak szimpatikusak, így én nem viszonoztam). Platinum csomag miatt kaptam superlikeokat is, ezeket is ellőttem, így írhattam már match előtt is a lányoknak, de semmi válasz. Semmi kínosan gagyi, vagy szexista vagy elcsépelt dumát nem mondtam, viccesen reflektáltam egy-egy képükre. Ne higgyétek, hogy ilyen kimázolt particsajokra vagy konditeremben/plázában pózoló cicababákra írtam volna rá. Teljesen normális nőkre, kifejeztten keresve az egyetemista, diplomás, értelmiséginek tűnő lányokat, illetve azokat akik szimpatikusnak, aranyosnak tűnnek.


Mi miatt lehet, hogy ennyire nagy 0 számomra ez az egész? Azért az, hogy 1 hét alatt csak 3 nőnek tetszettem az nagyon rossz arány. Mert az még OK is lehet, ha sok nőnek aki nekem tetszik én nem jövök be, de hogy még a kevésbé szép vagy csinos lányoktól sem kapok lájkot az durva. Lehet, hogy a Tinder nem dobja fel a profilomat vagy mi miatt lehet ez?



2023. máj. 28. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Ha elolvasod ezeket a női válaszokat:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Kiderül, hogy


1. a jóképűség hiánya baj (diploma, pénz stb. nem számít)

2. a nők csak kalandokat keresnek


Sajnálom! Kitartást.

2023. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

1. Képek


Valószínűleg átlagos, nem kiemelkedő képeid vannak. Olyan fotókat is fel kell töltened, ahol társaságban vagy, vagy valami hobbit csinálsz ami érdekes stb. Lehet, hogy a képek minősége nem olyan jók csak.


Van egy érdekes alkalmazás, photofeeler.com érdemes végigfuttatni rajta a képeket, figyelni, hogy milyen megjegyzéseket kapsz. Esetleg elmehetsz profi fotóshoz is, de nyilván ez drága.


2. Szöveg


Lehet, a szövege riasztó, vagy nincs is. Nekem volt olyan lányismerősöm, aki elvből nem dobott jobbra bemutatkozás nélküli profilt.


3. Elvárások


Valahol olvastam, hogy az online ismerkedés alapvetően 7%-a sikeres. Ez roppant alacsony szám. Szerintem, ha jól értettem, átlagos férfi vagy. Ez azt jelenti, hogy a Tinderen nagyon sok energiabefektetéssel fogsz mérsékelt sikereket elérni - ha egyáltalán elérsz. Eleve az ott lévő profilok egy része szellemprofil (a csaj törölte az alkalmazást, de a profilt nem, és benne maradt), vagy a csaj nem használja, unatkozik, komolytalan az egész. Értelmes kapcsolat, randi, nehezen jön össze - persze, ez előfordulhat sokaknál.


Erre nincs úgy megoldás, nincsenek like vadász megoldások. Persze, ha holnap híres lennél, vagy lenne zenekarod vagy nyersz a lottón, persze, nagyobb érdeklődés lesz irányodba. Sajnos, jelenleg ez a helyzet, és nem tudsz sok mindent változtatni.


Esetleg próbálj ki még pár társkeresőt, de ne legyenek elvárásaid. Fogd fel játékként, lehet nevetni is egyes profilokon, de tényleg, ne görcsölj rá. Ezek nem elutasítások, nem a személyednek szól és nem azt jelenti, hogy kevesebbet érsz!!! Ez az internet, te csak egy személytelen profil vagy a több ezer közül, amely a lányoknál próbálkozik. Ne vedd magadra...


Mindenesetre szurkolok!


30f

2023. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ilyen, nem veled van a baj, hanem az alkalmazással, nőkkel, társadalommal. Szerintem az app visszatart egyébként likeokat. Mikor sokáig nem használom, utána rögtön van 2-3 matchem és utána hónapokig semmi.
2023. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy el tudom képzelni, hogy a legtöbb nő is megcsömörlik ettől, mert fárasztó lehet a 100+ match-e közül akár "csak" 25-tel is beszélgetni. De ugye itt jön be az, hogy abból a 25-ből már illene választani valakit, és akkor jöhet is az app törlése. De sem ez, sem az nem történik meg - csak a kiégés.
2023. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy csunya vagy, vagy rosszak a képek. Én nagy ritkán ha feltévedek, max pát órára Pestre, mindig pittyen a telefon. Pedig én sem vagyok a nők álma de azért nézek ki valahogy.
2023. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nőként az a tapasztalatom, hogy a Tinder 'lecsengett'. A Facebook datinget ezerszer aktívabban használják az emberek. Példa: Tinderen a matchek kb 20-30%-a írt rám. Ellenben fb datingen a matchek 80%-a. Tinderen alig akartak randira hívni, fb datingen a szintén a 80%-uk 1-2 napon belül randira hívott.

A Tindert manapság csak egonövelőnek meg követőgyűjtésre használják.

Ha küldesz pár képet a profilodról, akkor tanácsot is tudok adni.

2023. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Én azt vettem észre, hogy 1 év alatt is hatalmasat esett az "aktív" felhasználók aránya a Tinderen. Az aktív alatt azt értem, hogy ténylegesen akar is valamit, nem csak unaloműzésből húzogat vagy egót políroz...


Viszont ha Budapesten 1 hét alatt csak 4db lájk jött össze, akkor a profiloddal komoly baj van, rosszabb esetben veled. Ennek minimum a 10x-e kellene egy átlagos srácnak is. Igaz, hogy azzal sem lennél sokkal előrébb (más sincs)...


Viszont az FONTOS, HOGY NE ETTŐL TE FÜGGŐVÉ AZ ÖNBECSÜLÉSED! A pszichológusok a kicsit instabilabb embereknek azt javasolják, hogy kerüljék az ilyen appokat, mert nagyon durván be lehet tőlük fordulni. Én úgy vagyok vele, mint a lottóval, hogy bármikor bejöhet, de nem erre alapozom az életem.


35F

2023. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"Én azt vettem észre, hogy 1 év alatt is hatalmasat esett az "aktív" felhasználók aránya a Tinderen. Az aktív alatt azt értem, hogy ténylegesen akar is valamit, nem csak unaloműzésből húzogat vagy egót políroz":


Ezt mi alapján vetted észre? Az, hogy neked nem jön annyi match, meg a nők flegmábbak lettek, még nem jelenti azt, hogy általában nem annyira aktívak.

2023. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szokványos. Következő stádium hogy matcheltek de amikor ráírsz szétválik tőled, mondván +1 érte epekedőnek jó vagy de nehogy már azt képzeld megszólíthatod akár csak a virtuális térben
2023. máj. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

7-es


Azért 40 lájkot összehozni egy hét alatt szerintem elég magas elvárás, nem ez az átlag (saját és ismerősi tapasztalat).


Nálam az átlag heti egy-négy volt, de mivel elég sokszor töröltem és telepítettem, nagyjából shadowban-ban vagyok, szóval ez nem releváns.

2023. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!