Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Támogatnátok, hogy az alfahíme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok, hogy az alfahímek a szárnyuk alá vegyenek egy-egy incelt, kiokosítandó őket csajozás terén? Cserébe meg az incelek lehetnének az alfahímek inasai.

Figyelt kérdés
Elláthatnák az alfahímek személye körüli teendőket, bevásárolhatnának, felsöpörhetnék a járdát az alfa lakása előtt, ilyesmi. Kb. mint a régi hadseregekben a tisztiszolgák, kipucolhatnák az alfahím menő cipőjét, etc.

2023. jún. 5. 11:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%
Ez a Balázska lesz XD
2023. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

Hátazigen:D


Mondjuk megnézem mikor lesz vonzó a csajok számára egy olyan pasi, aki hajlandó másnak csicskázni néhány olyan tippért, ami amúgy fenn van az interneten, sőt, a csapból is ez folyik...:D


Arról nem is beszélve, hogy ha az incelnek lennének barátai, meg tudná oldani magától is ezt a dolgot. Csakhát nincsenek neki...

2023. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%

Először kezd el kicsit saját magadat.

Első lépésben mondjuk ne akarj valaki szolgája lenni.

Az szerintem egy elég jó irány.

2023. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
7%

Nem, mert az alfahimek (szexualis burzsoazia) tartoznak nekunk, nem mi nekik :)



39F incel

2023. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Pedig nekem jól jönne egy incel tisztiszolga, aki elhozná a tisztítóból a zakómat.
2023. jún. 5. 15:48
 16/40 anonim ***** válasza:
64%
14, mivel vagy miért tartoznak az alfák az inceleknek?
2023. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16%
15-ha te lennel az alfa, akkor nem irogatnal a gyk-ra.
2023. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
35%

Annyira sajnálom, hogy ez az oldal ennyire elfeledett lett.

A gyakori kérdés alatt én azt értem, hogy van egy kérdés ami sok emberben megfogalmazódik ezért gyakori.

De itt sok hülye kérdés fogalmazódik meg mindíg annak az 1-2 embernek a fejében.

Az ilyen kérdéseket elvből törölném azonnal.

Ki az a beteg aki egyáltalán ilyeneken gondolkozik, hogy valaki incel szolgát akar magának?

2023. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan, hagyd, legalabb van min rohogni.
2023. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
71%

Pénz... Magasság... Jóképűség... Banyeg ezek üres kifogások csak az meg van ugyi?

Csóródiák koromban , mikor pultosként melóztam , volt a legtöbb egyéjszakás hercegnőm életemben, pedig már akkor is jobban hasonlítottam deVitóra mint Brad Pittre....

2023. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!