Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet beletörődni abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet beletörődni abba hogy nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

25 vagyok és még sosem volt barátnőm, de normális randim sem. Szeretnék barátnőt, de nem megy az ismerkedés. Meg minden normális fiúnak könnyen megy a csajozás. Valami gond lehet velem. Meg ha valahogy összejönne egy kapcsolat akkor szerintem hamar szakítana velem a lány. Semmi tapasztalatom nincs.

Régebben mindig azt gondoltam hogy egyszer lesz, de már nem látok rá reális esélyt.


2023. máj. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell beletörődni. Naponta kb 5 ilyen kérdés van legalább, ahol mindig vannak jó javaslatok. Fogadd meg a tanácsokat, és lesz párod.
2023. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Gondolj arra, hogy mindez mennyi pénzbe, időbe kerül. Luxus éttermek, puccos programok stb.
2023. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Kisfiú vagy még. Nem is való neked kapcsolat. Menj vissza legózni.
2023. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

- Neked mi van a felyeden, valami tolyás?

- Tulalydonképpen a kapilláris effektus.

2023. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!