Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Támogatnátok, hogy az alfahíme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok, hogy az alfahímek a szárnyuk alá vegyenek egy-egy incelt, kiokosítandó őket csajozás terén? Cserébe meg az incelek lehetnének az alfahímek inasai.

Figyelt kérdés
Elláthatnák az alfahímek személye körüli teendőket, bevásárolhatnának, felsöpörhetnék a járdát az alfa lakása előtt, ilyesmi. Kb. mint a régi hadseregekben a tisztiszolgák, kipucolhatnák az alfahím menő cipőjét, etc.

2023. jún. 5. 11:32
1 2 3 4
 31/40 Shaddark ***** válasza:
21%

Láttam már pár ilyet :)

A pua lényege nem az önámítás és a magunknak való hazudozás, hanem az önfejlesztés.

Bárkiből lehet bármi ha akarja. Csak rajta múlik.

Egy támogató közegben pedig sokkal könnyebb ezt megvalósítani mint olyanok között mint #30. Ismerek olyat, aki 30 éves koráig szűz volt, a mamájával élt. Aztán elkezdte, felköltözött Pestre mert a környezete brutális módon próbálta visszahúzni (sok kis muhahaha embereke :) ) és azóta ő az élet császára. Mondjuk ő szerintem átment a ló másik oldalára, minden héten másik csajjal látni...

Szerintem amúgy ez sem jó, a középút amit én jónak tartok. Magabiztos, határozott emberré válni aki kiválasztja a sok közül a hozzá legjobban illő partnert hosszú távra.

Persze van jó pár kamu tanfolyam is, ahol csak a pénzt nyúlják le szerencsétlenektől, de 2023-ban ezeket elég könnyű elkerülni némi googlizással.

2023. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
64%
"Bárkiből lehet bármi ha akarja. Csak rajta múlik"-ez a legnagyobb önámítás a világon.
2023. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
A pua oktatók tipikus kis bétahímek, lenyomom bármelyiket, mint a rajzszöget. :D
2023. jún. 6. 12:21
 34/40 anonim ***** válasza:
58%
Jól van bástya értjük. Nagyon kemény vagy.
2023. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Ez csak természetes.
2023. jún. 6. 12:56
 36/40 anonim ***** válasza:
68%

Csirke a legutóbb meg nem alfa hímnek próbáltad beállítani magad?


Eskuszom te gyakrabban valtogatsz oldalt az incel tamogato es ellenes felek között mint más az alsó gatyáját.

2023. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Alfahímként segítenék az inceleknek, de cserébe már hadd legyen nekem is egy kis hasznom.

Ha incel együttes alfa menedzsereként nem futhatok be, akkor legalább szolgálatért cserébe kiokosítanék néhány incelt. ;)

2023. jún. 6. 13:05
 38/40 anonim ***** válasza:
87%
Aha, és mivel okosítanád ki? Hogy hogy kell az időt b@cni a gyakorin?
2023. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
66%
Megtanítaná nekik, hogyan kell a fenekét kényeztetni, hogy ordas farkasként tudjanak domborítani.
2023. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
63%

Ennél melegebb kérdést még nem láttam.


Szóval Te nem csicskulsz be egy nőnek, de egy férfinak szívesen.


Nincs ezzel semmi baj!

Szíved joga.

De légyszi, néz mélyen magadba.

Te egy férfi alárendeltje szeretnél lenni, ami hangsúlyozom; nem probléma.


De akkor egyértelmű, hogy a nőkkel nem az a problémád, hogy nem kellesz Nekik, hanem, hogy az általad kiszemelt férfinak elvonják a figyelmét Terólad.

2023. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!