Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 35 körüli, nagyobb darab,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 körüli, nagyobb darab, beszédes roma férfihez milyen fajta nő illik? Milyenek jönnek be neki komolyabban?

Figyelt kérdés

Munkából ismerem a férfit.Azt látom, hogy minden jobb alakú nőt megnéz ott és beszélget is szinte az összes ott dolgozó lánnyal. Velem is. Én szőke, vékonyabb lány vagyok 25 éves, jól elvagyunk de sosem mondott még félreérthetőt,pedig én próbálom arrafelé vinni néha.

Aztán van ott egy fura lány,nem is tudom pontosan melyik részen dolgozik,de alig szól vkihez.Ezzel a férfival sem beszélgetett még, azt mondta. Átlagos testre is arcra is, sőt az arca is kicsit fura. Na a múltkor a férfi haverkollegája azt mondta nekem, hogy ez a pasi ezért a nőért van oda. Úgy mondta, hogy "remeg érte 2 éve" Ez meg mi már? Nem olyan mimóza a csávó,meg folyton udvarol vmelyik nőcskének ott, már már komolytalan, ebből a szempontból. Erre meg kiderül, hogy van egy ilyen crushja,vagy nem is tudom ezt hogy értette a férfi kollégája, ráadásul egy ilyen semmi kis nő.

Én meg hiába próbálkozok nála óvatosan.


2023. jún. 6. 16:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a pasi elvált,1 gyereke van ,de nem vele él.Tehát lényegében egyedülálló.
2023. jún. 6. 16:53
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezek szerint neki az ilyen fura nők jönnek be, fura arccal, akik nem szólnak senkihez.
2023. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem feltétlenül jelent bármit az sem, hogy kinek mi jön be, mert az iránt is vonzódhat az ember, aki amúgy nem az esete.
2023. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Kis lány vagy még az ilyen nagy olasz csödörökhöz , kicsit fiatalabbat es vekonyobbat nez ki magadnak.
2023. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Látom zajlik az élet a gyártósoron 🤣
2023. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gyártósor.Pláza.
2023. jún. 6. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esete, jobb lenne továbbállnod.
2023. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attol hogy szerinted "semmi kis nő", még simán lehet hogy neki meg pont az esete.

Illetve sok férfi jobban szereti a csendes, visszahúzódó lányokat, akiket nehez megközeliteni, mint azt aki egy kávé után vihető.

2023. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján azt tudom mondani hogy te biztos nem vagy az esete. Az a csaj az esete akit te semmibe nézel. Csinálhatsz te bármit,ez így is marad.
2023. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!