Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet olyan hogy egy beszédes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy egy beszédes, társasági, top csajnak bejöjjek úgy ha én egy kicsit félénk, magamnak való fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány, összenéztünk és kicsit rámosolyogtam, szerintem ő ebből azt gondolta hogy milyen bátor vagyok, pedig ez csak magától, ösztönösen jött:)
2021. júl. 19. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezen mulik szerintem, hogy kicsit felenk vagy, vagy magadnakvalo. Osszesegeben kell, hogy tetszel neki. Szerintem ennyi megadott informacio alapjan azt lehet ra mondani, hogy ki tudja??

Kicsit olyan ez a kerdes, mintha azt mondanam, hogy setalt az utcan egy lany, van ra esely, hogy tetszek neki?

Mit reagalt ra, hogy ramosolyogtal?? Tobb infora van szukseg.

2021. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Inkább a kérdés az hogy miért ne lehetne esélyed?

Ne becsuld alá magad

2021. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért vagy bátor mert rávigyorogtál? 🧐👋
2021. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Elsőre azt mondanám hogy reménytelen, de ki tudja? Nem akarok mélyebben belemenni, ezért rövidre fogom. Ha a csaj, a helyi top csaj, te pedig még pinát sem fogtál, akkor max abban reménykedhetsz hogy szimpatikusnak talál, és kb ennyi. Ha nem vagy fent a térképen= szűz vagy, akkor szinte lehetetlen dolog elérned őt.

Na de erre te mit teszel? Fogod magad, és bebizonyítod hogy nincs igazam. Eldobod a félénkséged, és megkeresed magadba a a férfit.

Kivárod a megfelelő alkalmat amikor az alfa egyedek nem repdesnek körülötte és lecsapsz rá. Megszólalsz, nem dadogsz, elhívod valahová, és megtudod mi lesz. Na, ez mégsem lett rövid.

2021. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Szedd össze magad, húzzál le két páleszt,menj oda és nevettesd meg. Aztán kezdj el beszélgetni vele. Hajrá!
2021. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az a kérdés, hogy miért teszed fel hetente ezt a kérdést más megfogalmazásban?
2021. júl. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
6-os, akkor legalább tuti hogy troll. :D
2021. júl. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Minek lenne az jó neked? Hasonló a hasonlóval
2021. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!