Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látok nap mint nap egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látok nap mint nap egy csomó jó alakú nőt és alig jön be közülük valaki.Egyszerűen ha nem látom a tüzet a szemében akkor kész ennyi volt. Miért van ez így ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én meg pont ellenkezőleg vagyok vele, majdnem minden második csajba bele tudnék szeretni, annyira szexik.
2023. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem több év is lehet, mire valaki komolyan elkezd érdekelni. Lehet 3 hónap is, de most pl. 25 éve ismerem a srácot, aki megtetszett, és még hezitálok.
2023. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet az a bajod hogy te nem tetszel nekik? ☹️
2023. jún. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha engem levegőbek néznek az engem is leküld a padlora, nemhogy még rajongjak is érte mint vmi pincsi.

Szerintem ez EQ kérdése hogy a másikra rá lehet hangolódni és aki nincs azon a rezgésen mint en, valahogy taszít ahelyett hogy vonzana hiába helyes top No1.

2023. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Túl sokat vered a brét.

Már hogy állna fel szegény agyon gyötört Jancsika bármelyik nőre is?


Persze átvitt értelemben...melyik tetszene így meg?

2023. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es igen én is azt vettem észre hogy akivel nem vagyok egy rezgésen ott ki sem alakul semmi. 5-ös persze sokat verem a Jancsikát, azért nem áll fel egy nöre se, mi ez valami vicc xd.
2023. jún. 7. 10:30
 7/11 saucony válasza:
0%
Nekem tök mindegy amelyik szét rakja megyek! 😉
2023. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es lyuk lyuk nem?
2023. jún. 7. 13:03
 9/11 saucony válasza:
Pontosan!
2023. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LuckyLevi ***** válasza:

Én is így vagyok. Valahogy az tud vonzó lenni, aki legalább egy kicsit nyitott felém. Legalább egy szemkontakt van.

Van, hogy kérdezi valaki csorgó nyállal, hogy bejön az a csaj. És furán néznek rám, ha azt mondom, hogy szép lány, de nem érdekel. Mintha csak egy lelketlen próbababa lenne. Ezzel nem akarok senkit degradálni, nincs semmi baj velük. De a vonzalom jó részt az elérhetőség függvénye is. Ezt bizonyították is.

2023. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!