Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleknek vajon miért éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleknek vajon miért éri meg kiírni a kérdéseiket nap mint nap, amikor a kommentszekcióban gyakorlatilag senki nem ért velük eggyet? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 18:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Mert úgy sincs jobb dolguk 🤷‍♂️
2021. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
addig is foglalkozik velük valaki
2021. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%

Unatkoznak

Propaganda

Sorstars kereses

Figyelemfelkeltes

Hatha megszanja oket egy fullos bombazo

2021. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
58%
Ezeknek a kérdéseknek a többségét nem valódi incelek, hanem trollok írják és itt van egy olyan réteg, akik bőszen etetik is a trollokat a sokadik ilyen kérdés alatt is.:)
2021. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

4


Ez is meglehet, mert olvasni itt elég agyament kérdéseket amiket aligha gondolhat komolyan akár a kérdező is..


2

Propaganda alatt mit értesz?

2021. jún. 8. 19:16
 6/39 anonim ***** válasza:
23%

Én incelként abban reménykedek, hogy előbb -utóbb megunják a gyűkölködők és nélkülük normálisan lehet majd beszélgetni.

Az meg, hogy nem unják meg, csak igazolja, hogy valójában ők is érzik a problémát.

2021. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy selejtek vagytok és nem dugtok, az a ti problémátok. Másoknak miért lenne az?
2021. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

"Én incelként abban reménykedek, hogy előbb -utóbb megunják a gyűkölködők és nélkülük normálisan lehet majd beszélgetni."


Aha, mi vagyunk a gyűlölködők, mikor olyna kérdéseitek vannak, hogy


"Miért pénzéhes minden nő? Miért r*banc mindenn nő? Miért baj, hogy többre tartom a prostikat, mint az átlag nőket?"


Ezek alatt milyen normális beszélgetés szeretnél?

2021. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb incel pont attól incel, hogy maguk fejlesztése és az életük jobbátétele helyett pótcselekvéseket csonálnak. Sokan csak függőségekbe esnek, de sajnos egyre röbben találják meg a fórumokat is.
2021. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
33%

Én azért, mert nem kellek senkinek és nincs jobb dolgom. Az életem amúgy teljes lenne, csak egy barátnő hiányzik belőle, ebbe őrültem bele.


Igazából legszívesebben egy pszichiátriai intézménybe feküdnék be, de erre sincs lehetőségem és ebben sem segít senki.

2021. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!